Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
verciau renovuokite silumines trasas, kad zole ziema nezaliuotu, didinkite silumininku darbo efektyvuma.Visiems krize, jiems ne-atlyginimai nesumazinti, islaidos neapkarpytos.Leiskit zmonems atsijungti nuo tu silumininku galu gale.
Nesiruošiu savo sąskaita finansuot bankų.Negi jūs nematot kaip žmonės gyvena. Cinizmo viršūnė
Jau išaiškėjo: renovacija naudinga tik bankams. Nes kuo mažiau sunaudosi šilumos, tuo bus aukštesnė jos kaina. Tai kam renovuoti? Mokėsim vistiek tą patį, tik nerenovavus, nebus įsipareigojimų bankams. Kubilius elinį kartą norėjo apgauti piliečius.
Lietuvoje krize, bet jos nejaucia , siluma tiekencios imones , elektros tiekejei, duju perpardavinetojei siuksliu isveziotojei ir t.t. daugybe tokiu bendroviu. Krize todek kad nera kur deti produkcijos perprodukcije , o pardavejei nenori mazinti kainu nes jems mazes pelnas, o gal ir visai nebeliks taip va su namais ir butais zmonems reike namu ,bet ie perbrangus , reike ir kitu prekiu bet negali ipirkti nes viska atiduoda toms imonems kurios nejaucia krizes.
Juokdariai klausineje zmogu kuris labjausei suinteresuotas tomis renovacijomis jam nesvarbu kad zmones dar labjau nuskurs bet jis tai pralobs. reike pradeti gaminti ta ka galetume parduoti uzsienyje , o ce tas pats kas is neturtingo atimti ir atiduoti turciui, bet dar priverciant imti paskola 20 metu.
„Balsas.lt savaitė“ to klausė bendrovės „Eikos statyba“ direktoriaus Ryčio Ivanausko.

rado pas ką klausti. Statybos bendrovės direktorius aišku suinteresuotas renovacija nes gaus užsakymų, tai tas pat kaip klausti vilko: ar reikia avių kaimenės.bedarbystės problema jam rūpi mažiausiai.
Reikejo renovuoti, kai buvo pakilimas.Kas dabar gali renovuotis ir imti paskolas, jei daugumoje seimu nera pajamu arba jos labai menkos.Ar bankai skolins bedarbiams, pensininkams, invalidams? Itraukit i renovacija privaciu namu savininkus, jie gal dar turi lesu renovacijoms.Apie renovacija galesit kalbeti tada, kai zmones negalvos apie emigracija, tures darbus, pensijos nebus tokios, kad esi pasmerktas badmiriauti.Ar gaudamas 650 pensijos gali imti paskola is banko?
tik tada kai visi aferistai, per kuriu nepazabojama apetita zmones permoka 100 kartu ir bankui prasiskolina keliem desimtmeciams i prieki, bus susodinti!
Kubiliaus neįgyvendinama pasakėlė...be pabaigos

Skaitomiausios naujienos




Į viršų