Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tie Rimi is viso idiotai-panaikino mano Rimi kortele ,nes ilgai ja nesinaudojau.Niekur daugiau tokios nesamones nebuvo
Kartais ir kasininkė perbraukia savo kortele, jei pirkėjas neturi, teko matyti
Vis prisiminus kažkokius galimybiu pasus, prievartavimus tuose prekybcentriuose iki konflikto, bei jų veikloje mokesčių mokėt valstybei vengima, kraut turtus tokiems buduliams eina "tikrieji vertybininkai, ir giliai tikintys mokslu, išprusę žmogai, aukštesnio statuso pasieke", o aš juose nebsilankau ir manau pragyvenusiu be jų paslaugų. Ate, išskirtinai maximų, senukų... buduliams
Nesuprantu ar ne taspas ...Svarbu kad dar LT..yra tiems likusiems žmonems už ka pirkti..Ypač senukams..
Šikną griaušt pradėjo, kad nesinaudotų ne savo nuolaidų kortele. Čia ne dėl žmonių gerumo jie taip prakalbo, o kad tik negautų nuolaidos kortos neturėdamas. Visada prašau kitų tos kortos, nes atvykstu į LT ne itin dažnai, man negaila, kad kitam daugiau taškų bus.
Ne ta esme,o yra taip nori priversti zmones ,kad turetu kiekvuenas korteles ir galetu sekti,ka perki,kiek isleidi tai cia ir priezastis,o su baudonis jau atsi odo,man atrodo Kinijoje .aziau bauduoja.
Kad durni? Jum su šautuvu liepė vardą pavardę ir telef.nr. rašyt? Mano kortele apsiperka zosė zosienė, neturinti el.pašto ir tel.nr.xzkoks. patys pildo, patys rėkia.
Na, ką dar nesąmoningo sugalvosit? Ar čia jau viskas?
Baudą už bauda
TV3 patapo blogiau nei r.janutienes laidos! p.s. aplamai kam reikalingos tos lojalumo kortelės? Tonos plastiko ir visi visas turime !!!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų