Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Pakol bent keli darbuotojai neišsikovos,kad būtų pripažinta profesinė liga, nors tai padaryti yra labai sunku, abejoju, kad situacija keisis.
Jis dar maximoj nedirbo. Ten net nesčiosiom liepia kilnoti ir pasako nėštumas ne liga
@Lina Patikėkite Lild irgi kolegei buvo tas pats pasakyta, kad nėštunas ne liga
@Lina Nėštumas ne liga, nėštumas būsena kada moteris ir aplinkiniai turi ją ir būsimą kūdikį tiek fiziškai tiek emociškai saugoti.
@Lina Pacios durnos o po to verkia?
@Lina Tikrai dirbau maximoi ir kad tu nepakeli20kg dėžės šaldytos žuvies jiems vienodai.
@Lina Na čia jau nesčiosios apsileidimas, jaigu sutinka ir kelia sunkius svorius. Juk ne vergai, kad šitaip žemintis ir lankstytis. Net tuomet kada tai grecia tavo vaikelio givybe.
Jūs ir y kitas parduotuvės pasižiūrėkite pvz. ta pati Norfa, va ten tai moterys vargsta. O tą darbo sauga ir kitos instancijos sėdi prekybininkų kišenėje ir nieko nedaro. Jiems žmonės nulis. KAIP SAKO VALDININKAI ( nepakeičiamų nėra). Tai va žmonės, vargom ir vargsim
@Saras Taip pritariu.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų