Rašyti komentarą...
Verta žinoti - šiuo metu vyksta dideli tarptautinės bankinės sistemos pokyčiai į CBDC(Central Bank Digital Currency) ISO20022 pagrindu pritaikant XRP blockchain sistemą, kuriuos vykdo IMF ir WEF; yra potencialo. Dalinuosi, nes noriu pagelbėti kitiems, pats tikiu potencialu, norisi, kad ir kiti bent jau žinotų apie tai ir turėtų pasirinkimą, ką daryti. Siūlau pasiskaityt: facebook(.)com/informacijaxrp (ištrinti skliaustus).
Čia gali būti prekyba per biokuro birža. Pilni miškai biokuro tai tegul urėdijos ruošia ir tiekia šildymui. O dabar per biržą perka o tie pabrangimo beveik iki dujų kainos biokurą. Jis automatiškai turi gautis kokius 5 kartus pigesnis nes jam paruošti nei dujų nei elektros nereikia. Bet faktas tas kad kol valstybė gyvena iš PVM tol niekas nepigs nes pati vyriausybė to nenori. Jie tik žmonėms kruša smegenis sugalvodami priežastis kodėl biokuras turėjo brangti. Idiotizmas 6 kubai malkos 800 euriuku.
Būt įdomu jei kiekvienam bute būtų šilumos skaitiklis .na dar pridėtų bendro naudijimo.gal dar kokį administravimo nokestį ,čia toks pamąstymas kas būtų jeigu būtų ,nes aš šildausi pati savo name.
Niekas čia tu kainų nežada mažinti, konservai tik viską plešia, is ko pirks drandalietus ukrainai
per sia laida as tik reklama ziuriu.
Verslo logika, kam mažinti kainas kai visi perka už brangiai.
Maždaug padėjuos, bet vistiek visi turės susimokėti.
Mažoje Lietuvoje praturtėję ant greičio, dar apsirūpino biurokratijos apsauga, jokios konkurencijos , jokių apribojimų jų pelnui, Uždengė viską rinkos dėsniais ir visi turi mokėti. Tik kam eina tie dideli pinigai? Ir kokias investicijas padarė Lietuvoje?
Ir kada gi litowcas iseis i gatve ne pashalpai gauti uz sildyma o issakyti savo nuomones, aisku be (arlausko ar paleckio).
Čia savotiškas biznis, gyvatuko mokestis už tai kad žmonės gyvena chrusciovkese, ką žmogus uždirbo juk reikia iš jų viską atimti, kad kgbistai komuniagos pasikeltu sau algas, už oro gadinima
Pati geriausia kainų mažinimo sistema, tai leidimas atsijungti nuo centralizuoto šildymo.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų