Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Aciu Aciu Aciu Aciu!!!Padoriausia partija Lietuvoje,gerb.Konservatoriai ir Lietuvos prezidentas V.Landsbergis sunaikino cccp ir isvijo von okupantus!! atstate musu sali po cccp okupacijos,dave darbo,pakele algas ir pencijas,atvede Lietuva i Nato ir ES!!!Dalinames!!!!!!
@Uz LIETUVA!!! O dabar Landzbergis muša russkius Ukrainoje ir leidžia dronus ant maskvos.
@Uz LIETUVA!!! Anushauskas, kreivys, dulkys, gentvilas.
Galima suprasti, kad koncervai valdo ne tik Lietuvą, bet ir visą Europą, ir visą pasaulį. Tik viena ruskija dar koncervams nepasiduoda.
@Iš vatnykų komentarų Jo europa su kinija pradejo kariaut.
@Iš vatnykų komentarų konservatorių išrinkimas blogas ženklas. kai tik išrinko, tai ir pradėjau ruoštis krizei :)
@Iš vatnykų komentarų o kai šimonytė pasakė, kad krizės nebus, tik menkas krestelėjimas, tai ir džiuvėsius pradėjau džiovinti :)
Konservatoriai atims 4 tūkst. eurų.
Kad konservatorių vadovavimui pasibaigus,baigsis ir bankrotai.Šitie ,tai naikina viską.,,tobulas valdymas,,kada valdžioje neišmanėliai,ir dar prie viso to siekiantys prezidento posto
Jie darbų niekada nepraras. Jie jų ir taip neturi - gyvena iš lietuviškų pašalpų, dar kažkiek Latvių gatvėj ėdesio randa. Kaip gali prarasti tai ko neturi?
Neziurekit pyderasu tv3, ziurkes melagiai
@Sabakos Žiurkės melagiai žiūri Solovjovą, Slaboūmian ir panašų mėšlą.
Jei,sugebate išgyventi iš 400 pensijos,ar 800 eurų atlyginimo,tai puiku,valdzia dar labiau smaugia,nes visi tyli,kencia,ir keikia.Žlugdoma pramonė,žemės ūkis,kultūra.Valdzioje sedi būrys teoretikų,kurie dėsto teoriją,visiškai nesuprasdami esmės.Kainos didziausios ES.
Tai jau aišku,kad pramonė mažėja,stoja Lifosa su tųkstančiu darbuotojųo jiems Skisistė aiškino ,kad jie patys kalti, Bet Čmilytė ,Armonaitė taip kaip rūpinasi dėl verslininkų su Taivanu nededa jokių pastangų padėti šiai įmonei, Čmilytė dar pasakė kad su Taivanu ne dėl pinigų bendrauja, kai viso pasaulio vyriausybės pirmiausia žiūri savo interesų,Ir pasityčiojima su sankcijomis,kai Lietuva jas taikydama labiau nukenčia negu rusk.iai ir visą ES ja s paeina.
Bankrotai, mokesčiai, išmokos bedarbiams ir kol visą tai tęsis. Gal reikėtu kurti valstybines įmones, kurios užimtumo gamyba, nes daug ką galima patiems pasigaminti, o ne vežti iš Kinijos perpardavimui.
Ir taip be horoskopų aišku-užtenka 3 dienas nėra simonytes, landsbergio ar kokio dulkio su gentviliuku foto, žinok jau prastume kokia baisybe kaip naujus mokesčius, ar milijardai ukrainai.....dabar kaip tik lenda jog pasirašyta jau daugiau miškų iškirsti, tipo buvo mažai kertama......kaip tos 3 Klaipėdos ligoninės po sujungimo, dabar visose reikės su savo operaciniu stalu ir vaistais bei skalperiais operacijai ateiti, prie dulkio turbūt spės sutvarkyti jog ir chirurgą savo reikės atsivesti, nuomos operacinės kaip kėdes plaukams kirpti.......

Skaitomiausios naujienos




Į viršų