Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Niekada neatskambinu į praleistus numerius
Jeigu reikės paskambins kitą kartą
A jau zinot kad pacirskinta ir su zmogum kelia saynuoliai
@Kasparas Ką čia parašei, išversk į lietuvių kalbą
Dar būna, kad reklamas visokie paskolininkai rašinėja, jei užblokuoji nr, nepadeda, vėl siuntinėja iš kitų nr., o gal net iš tų pačių. Dar būna, kad išvis neaišku ką siuntinėja, o paskui, kai pasižiūri į sąskaitą, pasirodo, dar kad atsiuntė, tai dar ir nuskaičiavo kažkiek. Nesamonių daug su žinutėm ir skambučiais.
Geriau neperskambinėkite į praleistus nežinomus skambučius, kam reiks taw parašys sms ar el. Laišką. Nes yra žmonėme buvę, kad perskambinus, nuskaičiuoja nemažai pinigų iš sąskaitos.
O siaubas. Mane užvertė begale nežino.ų telefonų skambučiais. Pradžioje mėginau atsakyti , bet grei supratau, kad kažkas negerai., tai nebeatsakinėju. Teks kreiptis pagalbos
Google ,,specialistais" apsimetę sukčiai skambina ir sako ,kad jūsų duomenys telefono nuteka į kitą šalį...
Jei ne būtų suinteresuotų institucijų toks numerių klastojimas būtų neįmanomas. Ir nemanau kad atsekti sudėtinga, tingi užsiimti pačios telekomunikacijų bendrovės, baubais gąsdina, kad kuo daugiau visokių mokamų filtrų apsaugų ale galėtu įprūdyti. Pasipinigavimas eilinis.
Tai blokuokit visiškai stotis kurios leidžia tai daryti, kas oer problema? Kodėl žaidziama su pasekmėmis, o ne su šaltiniu. Išviso, telefono numeris turėtu būti priskirtas prie tapatybės ir bet kaip jo negalima būtų išsiimti, tai turi būti padaryta pasauliniu mastu.
Mano giminaitė teta gavo dauk pranešimų neperseniausiai mano vardu prisistačiusi Vera kat sumokėciau 50 eurų arba mokėsi 100 euru
Kodėl paskambinus praleistu nr. atsilipia operatorius:tokio nr. Nėra? Žulikai?
@Vytautas Straipsnyje buvo paaiškinta "kodėl".
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų