Rašyti komentarą...
Uždrausti dūmų detektoriu keliama prieš mirtini valsą.Tokie duomenys gali būti nuotrauka, vaizdo įrašas, ne vieno liudytojo parodymai, paties pažeidėjo prisipažinimas ir 51% namo gyventoju parašyti parodymai.
Būtent būtent
žmogus supranta, kad rūkydamas balkone ar bute nuodija savo kaimynus gyvenančius viršuje ir šoniniuose butuose, tik visuomenės pararazitas ar atsilupėlis.
Iki gyvo kaulo šita pedovaldžia
Lageryje nieko naujo ! Legalus dabar tapo finansinis tautos prievartavimas
Istatymas priimtas, bet neveikia praktiskai ,nes tos biurokratiskos tvarkos nepalaiko gyventoju dauguma. Kiek procentu rukanciu moteru?
Koks ten paskusti , dažnas savo artima nuleidžia per balkona [tai kur kas veiksmingiau]
Ir kas sugalvojo sita absurdiška istatyma ar ne koks seimo kgbesnikas ar jo vaikaitis kuriu pilna seime? Dar blogiau uz istatyma yra tai, kad zmones yra skatinami skųsti, o tai yra jau sovietiniu laiku liga skųsti vienas kita. Todėl ir peršasi išvada, kad daug kvailu istatymu sukuria buvusieji komunistai ar tu komunistu ar kgbesniku isaukleti vaikaičiai kurie trina subines seime
Pradėjau rūkyti namuose, gal 10 metų nerūkiau virtuvėje-tik balkone. Vėl kaip senais laikais
čia kaip su miško vagystėmis - pats turi eiti ieškoti vagių, surinkti įrodymus, parengti viską, tada GAL svarstys... o šiaip nubaus tave patį dėl iškirstų medžių :) kova su rūkoriais tokia pati. su smurtautojais irgi. kitaip tariant, skęstančių gelbėjimas pačių skęstančiųjų reikalas.
kam ta policija? ir ko visa teisėsauga verkia, reikalaudama didesnių atlyginimų? vis tiek tik nosį krapšto.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų