Rašyti komentarą...
Man rodos i Lietuc centriniame banke gali :)
Būtų valstybė besirūpinanti žmonėmis, tai žmonės ir už mažesnius procentus, bet vistiek skolintų valstybei, o nes žinotų, kad tą darydami jie padeda patys sau..
Gal ir saugiau nei bankuose, bet procentai tikrai nedidesni..
Ar ne gėda taip rašyti, kad neva gyventojai staiga panoro skolinti valstybei?
pakankamai didelė dalis gyventojų visada norėjo skolinti ne snorams, o valstybei, bet valstybė piršto nepajudino, kad juos apie tai tinkamai informuotų, kur ir kaip tai padaryti.
Mano 81 metų tėvas per didžiausius vargus sužinojo ir 1 valandą stovėjo pašte (nes kitur pernai rudenį neplatino vyr.vertyb.popierių), kol paskolino valstybei.
Tik dabar DNB Nord bankas reklamuoja tuos valstybės skolos lakštus ir tai tik todėl, kad nori pataisyti savo sugadintą reputaciją. Susigadino apgaudami savo klientus siūlydami nerealius procentus už paskolas, kurias duodavo įtikinę įkeisti bankui visą apgautųjų turtą.
Užtat Snorui, skirtingai nei valstybei, valdžiūnai buvo sudarę visas sąlygas sukčiauti su indėlių sertifikatais - neapdraustais vertybiniais popieriais: pensininkams buvo aiškinama, kad tai tai beveik indėliai, jie suprasdavo,kad tai apdrausta.
Kur tuo metu visi valdžiūnai, atsakingi už bankus ir finansus buvo, kai šį neteisėtą daiktą platino Snoras?
Beje, Snoras žmones mulkino ir su palūkanų dydžiu - tuos indėlių sertifikatus 2011 spalio pabaigoje siūlė už 2,1 metinį proc.palūkanų, kai valstybė duodavo daugiau. Bet valstybė apie tai tylėjo.
Kodėl? Spėju, kad Snoras papirko konkrečius pareigūnus, kad Lietuvos banko, Finansų ministerijos ir Vertybinių popierių komisijosjie tyčia tylėtų dėl valstybės paskolos lakštų (kad nereklamuotų), ir kad tuo pat metu Snoras iškištų savo apgavystes.
prokuratūra gal ištirtų, bet kad patys prokurorai skolinasi ne iš bankų, o iš verslininkų ir po to jų kolegos priima tų verslininkų naudai naudingus sprendimus (gen.prokuroro pavaduotojas A.Neviera). Tokia prokuratūra nieko nedarys, nes patys tokie patys kaip ir tie Snoro aferų dangstytojai iš Lietuvos banko, Finansų ministerijos ir Vertybinių popierių komisijos.
Vienintelė viltis - ar ir Seimas nutylės šią aferą?
čia tie kur tik pašte gali įsigyti?
Tegul, tegul issiparduoda obligacijas.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų