Rašyti komentarą...
Atėjęs jaunas pradeda dirbti ir po dviejų trijų darbo dienų pabėga. Paklaustas kodėl atsako taigi čia dirbti reikia . O pagyvenęs darbuotojas dirba ir patirtis visai kitokia.
Nejuokinkit .40 eciai jau neverti niekam .o 60 ciams jie nekonkurecija .juos memem paverte valstybe
Profsąjungoms ir darb atstovui
Profsąjungoms ir darb atstovui
Geriau dirbkite žmonėms ir ginkite jų teises nuo visokių GP ir prievartos, o neaiškinkite apie apie kas gali dirbti, negali. O verslininkus dešimtmečius atstovaujantis D.Arlauskas tegul realiai įvertina, kokius marazmus daro įmonės, centus mokėdamos žmonėms ir verkšlenančios, kad nėra kam dirbti. Darbo rinką tegul komentuoja tie, kurių duona - Užimtumo tarnyba.
Lasininiams iskarto nepaslankus tampa kai darbuotojas papraso sumoket uz darba pagal europines algas,one pagal lanzbergyno buoziu nustatytas,tada iskarto palieka negeras darbuotojas.
@Benas Prie karbowskio valdžios algos buvo dar mažesnės!!Bet tada tau neužkliuvo?!Dvigubi standartai-vatnik
Dabar jaunimas neduok dieve atėjo padirbo 2 dienas ir dingo ka nori ta galvok . Taip kad vyresnis darbuotojas yra patikimesnis .
@Tadas Nes jaunimas turi daugiau galimybiu o senu niekam nereik
daryti išvadas ir kažką galvoti kaip padėti vyresniesiems atstumtiesiems, nes net ir viešų darbų jiems sunku gauti, nes jų nepakankamai organizuojama, reikia socialinių įmonių prie UT ar savivaldybių, kurios nors laikinai vietoj pašalpų įdarbintų tokius žmones kad ir aplinkai tvarkyti ir galėtų darbinti ir nepilnai dienai, kad vyresnieji nebūtų atstumtieji ir galėtų bent kiek užsidirbti
Kas nupirko TV.3.lt.
Musu salyje darbdaviams niekas netinka jaigu jaunas tai turi buti be vaiku ,kad nereiketu moketi nedarbingumo ,o jaigu vyresnis zmogus tai jau isvis be jokiu sancu labai nuvertinamas zmogus as tik pasizvalgiau Anglijoje aptarnavimo sferose padavejos dirbo moterys apie 55m apkunios ir niekam nebuvo svarbu ,bet svarbu ,kad ji maloni ir aptarnauja puikiai nes turi bendravimo patirti ir visur ieini i prekybos centra prie kasu dirba zmones ivairaus amziaus ,bet Lietuvoje vyresnis zmogus nuvertintas nes jis daugiau supranta ir nelabai ji apgausi todel kalbama kaip apie gyvuli ,kad jie nepaslankus kaip kokie buivolai geda butu taip rasyti,o jauna zmogu gali apgauti ir jam maziau moketi kitas ir neisdrys pasakyti ,kad man mazai moki ,va tokie musu darbdaviams pats tas nes .
Liūdna,kad vyresni su amžiumi nepriimami i darbą, vis ieško jaunimo, kuris, gal bus mamyte, pagimdys, ir ka vaikutis susirgs, ir ka, o vyresnis jau ir patirties, supratingumo, ir nelakstys,o dirbs, nes reikia Gyventi ir Nepasenti. Tik liūdna, kad mūsų valstybėj yra Betvarkė.
Taip tai tiesa,leiskit i pensija ir viskas bus išspręsta.Nebusin diskriminuojami rusu laikais 55m.jau buvai pensininkas,o dabar dirbsim kol numirsim.Nesulauksim pensijos,valdžia to ir nori,nereikėtų mokėt pensijų.
Tai dabar ir vakcina isspres viresnio am
Tai dabar ir vakcina isspres viresnio am
@Nene Q
Į viršų