Rašyti komentarą...
Nebežino kaip dar ką nors durnaus sugalvoti. Nemačiau ismaises visą Europą ir skandinavija tokių šunų įstatymų.
Gal i parkus, prie mokyklu, vakarais paleisit patruliuoti pėstute Policininkus, kad žmonės saugiau jaustusi. Už ka visa visuomenė ir žmonės išlaiko tą Policija?!
Baudžiavoj , baudos, gązdinimai...
"Smagu gyventi"
Dviratasta yra patys nagliausi ir nekulturingiausi eismo dalyviai! Baust juos visus be gailescio!
Ne policija,o gestapas.Jei pamatei ,žinok sustabdys ir būtinai nubaus,jokios kitokios pagalbos iš jų nesulauksi-bausti,bausti ir dar kartą bausti.
Ar yra dar už ką pas mus nebaudžiama ??? Tampame mažaja rusija
@Jonas Milicininkai antri po dievo
@Jonas Ar tu dar kvėpuoji tai atsargiai nes už kampo laukia su baudzike
Kodel nepaaiskina kaip elgtis vairuotojam kur susikerta dviraciu takas su vaziuojamaja dalimi? Kas turi pirmumo teise?ar butina nulipt nuo dviracio vaziuojant dviraciu taku per pereja? Ar gyvenamojoje zonoje ir mieste galioja tos pacios taisykles ant sankryzu? Kodel automobiliu vairuotojai niekados nepraleidzia dviratininku nors isvaziuoja os salutinio kelio? Priminkim ir vairuotojam automobiliu, kad didesnis tai dar nereiskia, kad jis pirmas gali vaziuot.vairuotojai po ziemos net nekreipia demesio i dviratininkus.
"Iš abiejų šonų – oranžiniai šviesos atšvaitai, pritvirtinti prie ratų stipinų"
Parodykit prasau nors viena paspirtuka kurio ratuose yra stipinai
Tos baudos yra pasipinigavimas kaip ir regitra. Neatspindi realios situacijos. Nesenai gavau baudą, kad prekybos centro aikštelėje nesilaikiau kelio ženklinimo linijos - bauda dvigubai didesnė nei viršijus 20-30km greiti :D Kas turi pinigo juokingos tos baudos, o būna ir tokių, kurie nieko neturi ir nemoka - kenčia paprasti žmogeliai. Baudos nieko nekeičia visi tą supranta. O va viešieji darbai ir miestus puoštų ir sąmoningumą skatintų už šiurkščius pažeidimus.
Gaudykit banditus aferistus, o ne tuos lengvai pagaunamus vargšus. Ar jums per sudėtinga ar kinkos dreba?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų