Rašyti komentarą...
Tai kaip tada anglai pasirodo buki o mes labai gudrus. Ten gali būti visos keturios skirtingos padangos gali būt žieminės, vasarines nesvarbu. Pasitikėjimas žmonėmis o pas mus nieko negirdi tik baust, atimt apribot. Rodo laidas apie lietuva, visi stebisi.
O vagis gaudis kas nors?
Atrodo pinigai baigiasi pas mentus
Ar policaju pačiu tarnybiniu ir nuosavu automobiliu padangas kas tikrina? Siauliuose pareigunai patys su blogom padangom vazineja ir viskas gerai yra. Cia prie zmoniu kabinejimasis yra,tegu nuo saves pirma tvarka tegu daro o paskui zmones tikrina
@Saulius Taip jie savų negaudo, tas seniai žinoma, nebent pats sugebėsi įrodyti, bet tapsi jų priešu.. tokia pas mus sistema
Galiu policininkams iš karto pasakyti kokie automobiliai važiuoja plikomis padangomis net ir dabar - tai 4-8 metų x5, x6, 530,Porsche cayenne 8-13 metų ir panašaus amžiaus kiti premium automobiliai. Šitų auto vairuotojai mašinas pirko į skolą, o padangas reikia pirkti už realius pinigus, kurių nėra... Darbe tokius vaizdus matau kas diena.
Galiu policininkams iš karto pasakyti kokie automobiliai važiuoja plikomis padangomis net ir dabar-tai 4-8 metų bmw x5, x6, 530,Porsche cayen 8-13 metų ir panašaus amžiaus kiti premium automobiliai. Šitų auto vairuotojai mašinas pirko į skolą, o padangas reikia pirkti už realius pinigus, kurių nėra... Darbe su tuo susiduriu kas diena.
Norejau nusipirkti ziemines padangas, bet i autodaliu parduotuves neileidzia be Gyvulio Paso - stai toks saugumas. Policijos pareigunai, o jei reikes ir teise taip ir paaskinsiu. Vaziosim su senom padangom ir be sviesu
@BL! Internetu nemoki pirkt? Nevykėlis
Cia is serijo ne ginekologas bet pziuret galiu
Ir policija nuo bėgių nušoko. Blaivumą patikrinus turi būt surašytas protokolas. Blaivas ar girtas. Ar rašo kas? Mentai tyčiojasi.
@Na O kokioje šalyje surašo protokolą jei blaivus?
Mane Estijoj tikrino. Ligiai taup pat kaip Lietuvoje. Blaivas važiuoja toliau, neblaivą iš šona ir jau protokolas..
Tai klaidingas nurodymas dėl padangų naudojimo. Padangos nežiūri į kalendorių, bet reaguoja į kelio ir aplinkos temperatūrą. Todėl, mano manymu, padangų naudojimas turi būti surištas su vidutine paros temperatūra, bet ne su data kalendoriuje.
@Jonas Sitien idiotam nerupi. Niekas nerupi. Cia viskas visada atvirksciai.
@Jonas Jo jo. Kiekvieną rytą matau tokius kaip jūs nuo kelio nušokusius...
Į viršų