Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Sumokėjau,reiškia- pavaišino
Niekas neverčia pirkti pačias brangiausiais ir kilogramais. Galima rasti pigesnių ir nusipirkti nedidelį kiekį paskanauti. Patys vaidina didelius ponus, brangiai moka, o paskui skundžiasi.
ananasu po 2-3 eurus. ir skaniau
Tiek prisivalgiau savų braškių, kad net rūgštis sukilo. Dvi mažytes lysveles jų pasisodinau palei savo langus. Beje Vilniuje. Ką Lietuvos kaimas braškių nebeužsiaugina?
Nepirkite, aš neperku ir man gilliai dzin an tų kainų, tegu patys ėda.
nežinojau,kad uogos ir orus gyvenimas są
nežinojau,kad uogos ir orus gyvenimas są
pirkit abrikosus-širdžiai pasaka,pirkit plokščius persikus-naudinga labai,pilna vaisių,nebrangių
skaniausios braškės graikiškos,lenkiškos,nebrangios,valgom jau antras mėnuo, o lietuviškų nupirkau po 9 eurus už kg,siaubas, sutryniau,kažkoks vanduo išbėgo,rūgščios,o į vakarą supuvusios jau pusė buvo...Kam jų reikia?
net labai tam pajūry..
Vilniuje, Paupyje, kilogramas trešnių - 26 euriukai.
@Taigi Buvau Kaune,mat iš kaimo,tai turguje mačiau labai gražių trešnių po 10 eurų.Važiuokit iš Vilniaus Kunan nusipirkti,bus pigiau,kaip,kad į Lenkiją lekiat.
ORIAI GYVENTI REIKIA DAUG MOKYTIS IR DAUG DIRBTI.,O NE VERKTI,KAD NESUVALGAI DAUG BRAŠKIŲ.
@NORINT nypyzdi ,okey!

Skaitomiausios naujienos




Į viršų