Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Cia jums ne 4 vagonai kaukiu ...
Bare kalbasi du valdininkai:
- Žinok, su manim vyksta kažkokie keisti dalykai - man nusibodo vogti, aš pavargau imti kyšius, man ima drebėti rankos kišant jas prie biudžeto pinigų…
- Laikykis, kolega, tai vadinasi "profesinis perdegimas".
Eina sau kaip šalta... -- Bankomatas ir tas minusą rodo.
Vyras buvo subaladotas kavinėje nes visiems pasigyrė jog jis yra konservatorius;- net valytoja dėjo su mazgote per riebų vaikų tvirkintojo snukį.
@kūr Jūs, gerbiamasis, per švelniai pasakėte. Tokius Pocius reikia sodinti pirma Masiulio. Stebiu tos kontoros veiklą nuo 1999 metų. Vien nusikaltimai
-Agnė Širinskienė
2 d. ·
Konservatoriai vagia net vandenį?
Ką kitko pasakyti apie Seimo narį konservatorių Džiugelį, kurį pričiupo žurnalistai? Seimo narys dievagojasi, kad vandenį vagiančiame name tipo negyvena, bet.... ten tik nakvoja. Ką liudija ir vaizdo įrašas.
Tai kaip dabar? Apkalta ir Sejonienė su Raskevičium bėgs rinkti parašus, kaip kad bėgo dėl Gražulio neva paspausto mygtuko? Ar vis tik konservatorių elgesio standartas, kaip ne-vogti negali ir Džiugeliu frakcija tik paplos per petį?
Algimantas Rusteika
6 val. ·
Kas dieną Kreivių Veidrodžių Karalystėje po naujieną.
ESO, nugvelbusi iš vartotojų 160 mln., nutarė kitamet grąžinti jiems 30 mln., "sumažindama" šia suma perdavimo tarifą 0,3 - 0,39 ct./kWh. Manote, kad iš savo resursų tuos pinigus paims?
Taigi ne - padidins nuo 2024 m. sausio 1 d. persiuntimo tarifą 1,0 - 1,6 ct/kWh, kuris prarys tą "sumažinimą", pateiktą tik skaičiuotėje VERT. Tipo, kelsim kainas, tik mažiau - ir toks bus tas "grąžinimas". Susirinks iš žmonių 4 kartus daugiau, negu jiems reikia atiduoti neteisėtai pasisavintų pinigų.
Na, matote, kaina "didėjo" priklausomai nuo visokių "kitų dedamųjų", daugiau samdys remonto brigadų, kabelių pirks, transformatorių ir įrangos, etc.etc. Kad tik brangiesiems Lietuvos žmonėms būtų geriau!
O juokingiausia dalis ta, kad persiuntimo paslaugos nebrangs visuomeniniam tiekimui, t.y. tiems, kurie nepasirinko "nepriklausomo" elektros tiekėjo.
Vadinasi, tas, kuris pasirinko dalyvavimą "elektros rinkos liberalizacijoje", kuri turi užtikrinti konkurenciją ir mažesnes kainas, mokės daugiau, negu tas, kuris tos "liberalizacijos" nepasirinko ir joje nedalyvauja.
Moralas paprastas - niekada nedaryk to, ką gali padaryti rytoj, nes gal iš viso nereikės. Ypač jei žaidi su bukalaurais jų aikštelėje ir su jų teisėjais bei žiūrovais.
@kreiviu ''kontoros'' valdiska imones lietuvos pilieciu islaikomas monopolis ESO yra atidaves nemazai transformatoriniu, kabeliu, ir irangos ukrainieciams (visi mes uz tai ilgai mokesime...), kitas faktas ESO skaitikliai ismanus kainavo 160 mln jei gerai pamenu ar nesikoreliuoja si skola 160 MLN kur pervirsis vartotojams? trecias faktas valstybine imone ESO monopolis ir valstybe su PVM jau sudaro puse elektros kainos zmonems o kai kur net ir daugiau negu puse...taigi norit detis ORAS VANDUO, norit buti svarus,,,norite elektromobilio, elektrines kaitlentes ir t.t. stai ir prasom susimokekite uz tai...:)
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų