Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Niekas po tokių žiaurių akcijų nepasikeis. Štai buvo tikrinami mikroautobusai, ar išduoda kvitus, bet praėjus patikrinimui, jie vėl jų išduoda. Štai tikrino kavines, o jos vistiek, vietoje LF fiskalinio čekio duoda tik sąskaitą. Todėl, kad verslo įmonėms rizika apsimoka. O štai teisės aktus rengiantys Finansų ministerijos darbuotojai turėtų tobulėti ir keisti mąstymą. Paslaugų rinka kol kas yra giliame šešėliniame pogrindyje. Vien pagalvokite apie butų remontus. Tokių remontų statybos įmonės neatlieka, gyventojai samdo nelegalius darbuotojus, moka grynais. O už buto remontą juk sumos yra milžiniškos.

Atsakomybė turėtų būti ne tik verslo įmonei, bet ir paslaugos vartotojui, jeigu jis naudojasi nelegaliomis paslaugomis - jis taip turi būti baudžiamas administracine pinigine bauda. Todėl, kad šiuo atveju abi pusės dalyvauja nusikaltime valstybės finansų sistemai.

Keleivių vežimo atveju,tai turėtų būti laikina pereinamojo laikotarpio priemonė. Juk tobulėjant technologijoms, atsiranda naujos kartos elektronikos paslaugos. Elektroninėmis priemonėmis (elektroninėmis atsiskaitymo priemonėmis) juk galima automatiškai fiksuoti keleivį ir nuo jo elektroninės kortelės nuskaityti pinigus už bilietą.

Deja, kolkas gyvename labai necivilizuotuose santykiuose: kas ką apgaus:) Tai daugiau primena Tolimuosius Rytus ar Aziją, kur mikriuko vairuotojo paklausus kiek kainuoja bilietas, šis atsako: - kiek duosi tiek užteks:)
sitam straipsni daugiau iskreiptos ir neteisingos informacijos, nei tiesos..galetu rimciau besivadinantys zurnalistais i savo darba ziureti;(
Juk rašė, kad jau ne Martono taksi vadinasi.
Tai susigriabė. Prieš dešimt metų reikėjo stverti, kiek mokesčių daugiau šiandieną būtumėt surinkę
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų