Pirkti riešutai šokiravo panevėžietę: pakelyje rado bjaurų svetimkūnį

Apsiperkant didžiuosiuose prekybos centruose reikia būti akyliems, nes galite nusipirkti maisto produktų su pasibaigusiu galiojimo laiku arba su priedais – pelėmis.

Tokį pirkinį „Lidl“ prekybos centre praėjusią savaitę nusipirko panevėžietė Ramunė. Moteris pirko du maišelius po 0,5 kg skrudintų žemės riešutų ir viename jų rado 8 cm dydžio sudžiuvusią pelę.

„Su pirkiniu grįžome atgal į prekybos centrą. Kad nekelčiau bereikalingo triukšmo, atokiau pasikviečiau parduotuvės vedėją ir pasakiau, kad riešutų maišelyje yra svetimkūnis. Ji iškart konstatavo, kad radome gyvūną. Tačiau jokio atsiprašymo ar apgailestavimo iš parduotuvės darbuotojos neišgirdau“, – pasakojo panevėžietė.

Pasak moters, baisiausia, kad ir kiti riešutai maišeliuose gali būti užkrėsti ir juos valgyti nesaugu.

„Suprantu, kad riešutai importinė prekė, bet parduotuvės personalas turi žiūrėti, ką į lentynas deda. Be to, vietoje atsiprašymo išgirdau, kad kompensacijos už nekokybišką prekę niekas nesiruošia duoti. Tik pasiūlė apsipirkti už tą pačią kainą. Kitas keistas dalykas, kad parduotuvės vedėja iškart pasakė, ką galėjome rasti riešutuose“, – stebėjosi moteris „Lidl“ prekybos centre nusipirkusi riešutus su priedais.

Panevėžietė naujienų portalui JP sakė, kad, neapsikentusi tokio grubaus elgesio, nusprendė kreiptis į Panevėžio valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą.

„Jiems papasakojau apie radinį. Tarnybos inspektoriai pažadėjo atlikti tyrimą“, – informavo Ramunė.

Panevėžio valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pavaduotoja-valstybinė maisto produktų inspektorė Jūratė Vaitiekūnienė naujienų portalui JP patvirtino, kad juos jau pasiekė informacija apie pirkinį su netikėtu radiniu iš „Lidl“ prekybos centro.


Rašyti komentarą...
V
VALDAS
2018-07-10 19:38:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
???? Ant pakuotes nematau ne vieno Lidl skiriamojo zenklo.
Atsakyti
0

Z
Zita
2018-12-28 22:01:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar kaimynas man pagyre kad pigiau ldl parduotuveje prekes.Toli grazu akiu dumimas viskas susvarstyta ne kg o ivairiais svoriais .niekaip nesuprantu kodel Pomidorai parduodami kg.O avokadai vienetais .Juk jie auginami egzotinese salyse net ir namie ant lango galima uzauginti avokadus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų