Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Šiaip šitie veiksmai iš bankų pusės, vadinasi paprastu žodžiu-reketas, tai jais turėtų užsiimti teisėsauga. Kitas dalykas, jai kitose valstybėse kur veikia šitie bankai tokių mokesčių ir visokių papildomų sąlygų nėra, tada irgi turi užsiimti teisėsauga, tik turėtų visą šitą mėšlą vėl tirti iš ES teisėsaugos struktūros, nes mūsiškės tokiuose klausymuose neįgalios, arba joms neleidžiama. Ir tada viskas taptų aišku, ar čia bankų tokia politika ant Lietuvos, ar čia mūsų seimo bebrai tokius įgaliojimus tiems bankams suteikę, dėl vienokių ar kitokių priežasčių.
Kodėl niekas netramdo bankų "apetito", (tiksliau agresyvaus jų elgesio) su "sutarties" dalyviu, kurio pagalba kraunasi sau kapitalą? Ir kas jiems suteikė teisę nusavinti jų pinigus? Kodėl sandorio šalims suteiktos nelygios teisės? Tapome beteisiai net į savo turtą!
Net visos pensijos negali pasiimti be mokesčio bankui,tai oficiali,įteisinta vagystė.Gal Švedijoj kitaip,Anglijoj,Vokietijoj taip nėra,bet tėvynėj norėčiau tikėti bankais,bet jie kaip vilkai,karo atveju nieko neišpeši,kaip buvo naikinantis CCCR,nuvertėjo,kad iš 1000 rublių liko 62 pinigai,nupirkom 'Lituanikos'rudeninius batus su priemoka.
@Janė Lietuviškam banke būtų litai. Nėra litų, nėra savų pinigų! Jokia čia afera, tik biznis.
Straipsnis prieš antro turo rinkimus.
Ir vėl tos pačios dainos,kaip vakar... Vėl bus bankinis prezidentas su bankine valdžia. Miegokite toliau...
Pažiurėsim kaip prasidės x diena. Lietuviu meilė gryniems! Kas turės.
Bankas neturi jusu pinigu. Nes jie investuoti kitur.
Naujas bankų šūkis: pinigai jūsų, o jūs mūsų!
Jie meluoja. Norėjau svedbanko skyriuje ir turėdamas ten sąskaitą inešti 3000 grynais, tai pasakė už inešima 60 eurų reiks sumokėti. Tai jeigu jau už pinigų inešima tokia sumą nulupti nori, tai garantuoja kad už pinigų išsiemima grynaisiais paimtų pusę sumos esančios sąskaitoje. Tik pisa protą čia visiems kažkokia bobše.
teksto pridergta veltui, kai galima tą patį naudingos informacijos kiekį išreikšti kelis kart trumpesne forma. Žemas lygis, kompetencijos stoka ir žurnalizmas
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų