Rašyti komentarą...
        
 
    Nuoroda nukopijuota
    × Pranešti klaidą                 
 
                                    Swabo tarnai naikina žemės uki
                    
    
   @LT
                Kartu su lansbergo mafija
                    
    
  
                                    Krovininiais automobiliais ūkininkai veža savo produkciją,lengvaisiais vyksta atsarginių dalių,ar pirkti kitų priemonių,reikalingų veiklai.Tie popierinės žiurkės neišėję į kaimą kuriame glušiškus įstatymus,nes neturi žalio supratimo apie tai.Dažnas vištos nuo gaidžio neatskirtų,galvoja,kad pieną gamina prekybcentriai,o ne karvės.
                    
    
  
                                    Spausti, bauduoti, apmokestinti! Už Lietuvą, vyrai! 
                    
    
   @Jonas
                Lietuuuuuva brangi, kaip ten dainavom Maironio eiles
                    
    
  
                                    Prisipirko tanku lėktuvu tai nebežino is ko moket
                    
    
   @Zzzzz
                O paskui viska atiduoda chaholams.nes pasiroda kad technika iprūdina brokuota
                    
    
  
                                    Visi už konservatorius ir patriarhą piešakį vyrai
                    
    
  
                                    O gal tai daroma specialiai. Norima sukelti neramumus, kad žalieji žmogeliukai galėtų ateiti gynti skriaudžiamųjų. 
                    
    
   @Vycka
                -- nereiks ŽALIŲ žmogeliukų  mes patys busime ne užilgo žalieji žmogeliukai  - va tada ką kalbės dabartinė kolicija sėdėdama ant šalto pečiaus ir alkana , keiks kitą valdančiają koliciją -- ir kut tada ta išsvajota  DEMOKRATIJA
                    
    
  
                                    Kol tokių neaiškios orientacijos ekonomistų neišvysim,tol gyvenimas negerės
                    
    
  
                                    Valdžioje esantys galvoja kad galima vażiuoti ant patriotizmo, bet taip nėra, alkoholio Lt nebeperku, kai už sienų kuras bus pigesnis ir jo nepirksiu čia. 
                    
    
  
                                    Ginkit velniop tuos mačiulius ir visą kitą ekspertų šiukšlyną,vangos bl atsirado
                    
    
   @Q
                Valdžioje bukagalvių netrūksta.
                    
    
  
                                    Nu ūkininkam kaip visada viskas blogai. Apvažiuokite Lietuvą ir pažiūrėkite kaip gyvena ūkininkai, kokię namai, kokios mašinos. Tai nemanau ,kad jiems jau taip yra blogai. Kodėl būtent ūkininkams yra lengvatos, o kuom skiriasi verslą turintys žmonės? Manau, kad jie tokie patys verslininkai, tai nereikia jiems ir lengvatų. Negali išsilaikyti užsidaryk, kaip ir verslas užsidaro. Eisit dirbti pas tuos ūkininkus kurie išsilaiko , gausit algos minimumą  ir bus gerai, nereikės verkti, kad valdžia skriaudžia  
                    
    
   @Irma
                Lietuvos problema yra bukaprociai, tokie kaip tu, jau seniai visas civilizuotas pasaulis zino kad, KUO DAUGIAU VIDUTINIO IR MAZO VERSLO tuo stipresne ekonomika, o tu kudakuoji kad velniop mazus ir vidutinius, tegu lieka monopolistai, o kiti tegu eina pas juos vergaut, besmegene vista, ka tu bliuzniji.
                    
    
   @Irma
                O jūs ar suprantate kad ne ūkininkams labiausiai tai atsilieps o patiems žmonėms aš kaip mąstantis žmogus suprantu kad dėl šito viso bredo nukentesim mes paprasti žmonės kaip vienas miestietis sake p.. tie ūkininkai aš ir taip kruopų nevalgau valgysiu Vista kiaule bet sunku jiems protauti pasirodo nes tą patį Vista ir kiti gyvuliai ėda grūdus pakilus jų kainai  kils kiaušinių kaina mėsos pieno ūkius apmazino tai pakilo pieno kaina žlugdo svabo pakalikai visą žemės ūkį tie protinguoliai tuoj ės mėsa atspausdintą labaratorijose neužteko jums skiepų kad dar atsiranda ginančių šią nesąmonė kai išeis nuo tų pačių skiepų jūsų artimieji neverkit nes tik jums padedant formacininkai klesti atrodo kad protaujanciu žmonių neliko žiūri tik kas prieš akyje ir nesigilina kad tai pakenks jiems patiems..
 
 
   
  
  
  
  
  
 
Pilatės šiuos degalus į automobilius? Įsigaliojo nauja tvarka, patikrinus – beveik 4 tūkst. eurų bauda