Rašyti komentarą...
O kas tikrina degalų kokybę ar pilamą kiekį? Niekas. Nebaidykit gerbiamieji. Kur bent vieną ataskaitą ir degalinės, kur blogas dizelinas?
Negalėjau nerašyti. Kas čia per specai tokius straipsnius rašo. Ir dar tipo specialistai jiems ten pataria- konsultuoja. Avinėliai, matėt kokiomis mašinomis BALTARUSIAI važinėja. Visi pilasi dyzeliną degalinėse BY tiek fūros tiek lengvieji automobiliai. Mašinos arba naujos arba 2-3 metų senumo. Tai ką jūs čia pezėjate, kad kuras baltarusijoje blogas???? NU blyn atsibuskite, geras ten tas kuras. Baikit nesąmoningus straipsnius rašyti.
kol lietuvai vadovaus idiotai
kol lietuvai vadovaus idiotai
pyliau ir pylsiu
Rašinys skirtas polietilenimiams.
ką jūs skatavozai gydote? Kai nusipirkau 9 metų Astra dyzeliuka, dar litų laikais, tai kol jam suėjo 20 metukų važinėjau tik kontrabanda. Prasukau apie 180 000. Varikliukas kaip bitutė dūzgė. Tik skardos nustipo. Sekantis dyzeliukas, kai pradėjau pilt iš degalinės, nepraėjo apžiūros dėl dūmingumo. Pakeičiau degalinę - baigėsi ir dūmai. Tai kokį brudą pylė ta vienintelė mūs dūdkaimio degalinė? Apie biobezdaliną kurį pila į dyzeliną - seniai variklių gamintojai pareiškė - jei bus piliama 10 % - negalios garantija varikliui.
manai, Karlai, apie Lietuvos degalinėse pilstomą dyzeliną praskiestą aliejumi? Tai tikrai netūrėtų kenkti nei varikliui, nei siurbliams, gal tik dūmingumas padidėja, už kurį mus dulkina ir dulkins dar labiau?
@Ką Pilkit zalia ir nebus jokiu problemu,ir pigiau vaziuosit ir nebus visokio sudo kur yra degalinese.
@Zalia saliara Pasidalink lapu
@G Ieškok sofinio ūkininko, nes tikriesiems patiems į traktorius pilti pritrūksta, labai sumažinti kiekiai.
vogeme is furistu ir vogsime !!! Bukite pasiruose.
@Rapolas Is furu gaidys,is traktoriu zalia yra geresne,maziau priemaisu ten
Aferistai
O galvoja kad kiti
pilkitės,valgykit,renkitės viską pirkit brangiai tada negausit baudų
@aha Pisk nx
Uzsakyta reklama.Ilgiausias tekstas,na,mazyte pastaba reklamos pabaigoje-skuskite,skuskite,skuskite:D

Skaitomiausios naujienos
Į viršų