Rašyti komentarą...
Labai sočios Velykos
O,bonka neįeina i velykinį krepšelį?cia jau prabanga,nes gal bonka 12 eurų kainuoja.Kainos geroves valstybeje,puciasi kaip ant mielių.Buvo ir duona,kazkada 0,20 kap.ir buvo 30metų.Tai buvo blogai?
O ką man daryti,jei gyvenu miestukyje kur viena parduouvė ir jokio kitompasirnkimo?kodėl tik dėl miestiečių susirūp;nę,ar mes ne tos pačios valstybės gyvenrojai"
Gerovės valstybės glušai, patys pirkite už tuos 12 eurų ir eskit per Velykas. Kaip jus šventa žemė nešioja??? Tik neapsinuodykit supuvusiais šuros kiaušais. Neapkenčiu melagių ir niekšų.
Ka jie cia prirase uz tuos 12e nieko nenuperki.. 1 kebaba ir kuokakolos.. Artistai..
Konservatiniai ruošiasi prastumti leidimą prekiauti maistu su pasibaigusia garantija......bus pigiau...... Jau dabar ieškai kur rankas nusivalyti daržovės ir vaisius pasirinkęs......
Mažoka jei gaminti iš pigiausių ingridientu. Reikėtų patiekalą sau ar šeimai tikrai nepakaks pinigų reikės daugiau visko neužteks tad kad apsipirkti pavyko už mažiau tai dar nereiškia kad sutaupai jei vienas asmuo ir sau tai kodėl gi ne reikia šventėms leisti ši bei tą bet viskas priklauso nuo noru
Pigiausias krepšelis, tai maistas kurio net šunys ar katinai neėda, žmonėms siūlo šūdą
@O Taip, apie kokybę to krepšelio niekas nekalba, žmonėms siūlo maistą, kurio ir gyvūnai neėda.
Kaip būtų puiku,kad ne išlaidos mažėtų,bet pajamos augtų
Ir ką dabar iš to krešelio prisiruošit velykoms? Nu durnių laisvas,tikintis,kad visi durniai

Skaitomiausios naujienos
Į viršų