Rašyti komentarą...
Reikia mūsų valdžia keisti,o nie kovoti su tarsios mokestis,kovosim prieš valdžią?????
Uz bybiu ciupima susimokekit ciulpikai jibani
Konservatoriai valdžioje,mokesčiai uzgri
Konservatoriai valdžioje,mokesčiai uzgri
Oho
Kai konservatoriai valdžioje ,mokesčiams nėra pabaigos...
Ten toks vaizdas kad jie pirma kartą masina mato atidaro kapota patikrinti ir sako nera lipuskiu pats su pirštu baksteli jiems va cia tokie ten sukčiai dirba ziuri kaip tik zmogu apgauti baisu kam jie is vis reikalingi.
Važiavimo ir važiuosim dar ilgai " nutrintom" europiečių mašinom!
Daunu krastas!!!
O kodėl seimo nariams nededa mokesti jog reikėtu jug gyvenam Lietuvoj o jie išskirti tarp vargšų mes mokam lai mokesti sumoka už sidėjima seimo salėje
Renaldai Gabartai. Prašau man atsakyti į klausimą, nuo kokio automobilio svorio skaičiuokamas taršos mokęstis? Ar nuo tuščio ar nuo pilnai pakrauto? Teko daryti ekspertizę standartiniam Audi 80 automobiliui. Kadangi regitros darbuotojai jau prarado prieš 10 metų turėtas žinias apie klasikinius automobilius ir buvusio savininko auto dokumentuose nebuvo variklio galios išreikštos kw. Teko važiuoti į ekspertizę. Dokumentuose buvo įrašytas maksimalus svoris. Pagalvojau, kad per pusę minutės bus nustatytas variklio galingumas, nes puikiai matėsi variklio numeris, kuriame pagal raides būna aišku kokia kokia jo galia. Tiek to, susitaikiau, kad kad toks titaniškas darbas kainuos 70 eurų, tačiau ekspertas mane pritrenkė išaiškinęs, kad taršos mokęstis skaičiuojamas nuo tušio svorio. Teko dar pridėti 10 eurų už pasvėrimą. Pritrenkė pasvėrimo būdas. Svėrė atskiras ašis, o ne visą automobilį. Todėl gavosi apie 100 kg paklaida. Tai vyko Vilijampolės TAC. Būčiau dėkingas už atsakymą.


Naudoti automobiliai nieko verti nebent ant keitimo į kitą
@Kęstutis Klausimas: kada automobilis iš naujo pavirsta naudotu?
Į viršų