REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gal jūsų ir nedžiugina šalčiai, tačiau maistą į namus vežiojančiomis bendrovėms jie – tikras džiaugsmas.

REKLAMA
REKLAMA

Kai kurie verslininkai skaičiuoja, kad šį savaitgalį nosių į auką kišti nenorėjusiems klientams jie vežė maždaug penktadaliu daugiau maisto nei įprastai. O ir apskritai, maisto į namus paslauga Lietuvoje – vis populiaresnė.

REKLAMA

Kaip praneša „Panorama“, iš kavinių itin populiaru užsisakyti dienos pietus, mat daugelis darbuotojų per pertrauką nespėja išeiti pavalgyti.

Maisto pristatymo kainos klientų esą neatbaido – užsisakius keliems bendradarbiams, maistas atvežamas nemokamai arba vos už kelis litus. Mažesnių restoranų vadovai sako, jiems maisto į namus paslauga itin apsimoka – esą pietų metu norintieji pavalgyti ir netilptų.

REKLAMA
REKLAMA

Kai kurių verslininkų teigimu, išvežamas maistas sudaro maždaug ketvirtadalį visos jų apyvartos. Tiesa, šalčiai ne tik didina klientų ratą,   bet ir pareikalavo investicijų – kai kurios įmonės sako pirkusios specialius krepšius, kuriuose maistas neatšąla.

Verslininkai taip pat pastebi, kad sparčiai populiarėja ir papildomos paslaugos: iš restoranų, pavyzdžiui, gimtadienio šventei, užsakoma ne tik maisto, bet ir staltiesių bei lėkščių.

Jūratė ANILIONYTĖ

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų