Rašyti komentarą...
Absurdas,tarybiniais laikais moterys išeidavo 55 metų į pensiją,galėdavo pagyventi dėl savęs....o jūs dabar raskite įmonės savininką,kuris duotų darbą 70 metų darbuotojai...!!!
ekonomistai nebesvaikyit lietuvoj daug kas tiek negyvena
Manyciau kad lietuvis turi dirbti iki gyvos galvos, inešti pataisyma seime nedelsiant..
Lai valdžios žmonės nešvaisto pinigų, labiau rūpinasi savsis nei svetimais. Pinigų bus, nereiks tiek skolint. Dabar jauni išvažiuoja, įmonės atleidžia dirbančius, nes ateitis neaiški. Baltarusiai blogi, nereikia trašų, uostui darbo nereikia, geležinkelis irgi kažką ras. Kiniečiai netinka, apsieisim be jų, kiek ten prekiavom. Kažką su Taivanu sukursim. O įmonės išsikėlę kitur. Ir taip daug kur. O kur darbo vietos, kur mokesčiai. Aišku pinigų truks, skolas atiduot reiks. Tai pensininkai ištems. Lietuviai kantrūs. Gal ukraina padės?
Žinoma, didins amžių. Reikia gi didžiulių pinigų remti karą Ukrainoje, o paskui ją atstatinėti, padėti pabėgėliams ir t.t,
gal nebereikia verkslenti o eiti kovoti uz savo teises kas is to kad rasinesi vien kalbomis nieko nebus
Kur pensijos tų žmonių,kuriuos numarino?
Stosim, sukibsim ir eisim į būsimų pensininkų maršą. Kilsim, vergais iki mirties netapsim, velniop. Kuom kalti, kad tokia sušikta ekonomika ir politika mūsų nepriklausomoje valstybėje pakrypo- jokio socialinio teisingumo, vilties oriai senatvėj pagyventi ir galimybės pailsėti prieše mirtį, į debesis laisvai pasidairyti, nueita gyvenimo kelią apmastyti. Galvojam kad kiekvienoj darbovietėj kampuose po kelis grabus rezervinius turėtų tuomet nemokamus stovėti. Dirbi iki paskutinio atodūsio, tada tiesiai graban, o per pietų pertrauką bendradarbiai už tvoros pakastų. Amen.
Vyksta genocidas, tą visi mes suprantam, bet stebuklas, mes nieko nedarom, mes tylim, mes su tuom taikstomės, dingo visos, žmogaus, teisės, kas jums pasidarė, pupušę lietuviai, jums smagu, kai jus trypia sušvinkę pyderastai?!!!
@Jo Taip mes nieko nedarom.
Kaip man yra apmaudu, kad mes, lietuviai, esam tokie kaušai, valdžioje sėdintys tikri vagys ir didžiausi parazitai, mus piktybiškai stekena, varo dideliu greičiu į skurdą, o mes, debilai, sėdim, tylim ir nieko nedarom. Apgailėtina, baisu!!!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų