Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Lietuvą nuo rusų gins tik durniai
Lietuvą nuo rusų gins tik durniai
Jie svolačiai nenori atiduoti pinigų, nes įgrūdo į akcijas ir visi skandinavų reketininkai gauna ahuienas palūkanas.
ne bankų ir ne valdžiažmogių reikalas ką su savo pinigais darys žmonės.
Kas padės Lietuvos ŽMONĖMS
Kas padės Lietuvos ŽMONĖMS
Nausėda, esi 6 ,metai valdžioje, ką gero padarei? MUS TERORIZUOJI 6%, 15 MILIJARDŲ NORI ATIMTI. Kokios mokamos pensijos žmonėms- 50% Europos lygio. SODROJE GULI 3,5 MILIJARDO PAVOGTŲ PENSIJŲ.
Priklausomai nuo požiurio
Priklausomai nuo požiurio
@Kas padės Lietuvos ŽMONĖMS Jei turėjai proto pats pasirūpinai savo senatve, o ne gyvenai tikėdamasis išmaldos. Geriau tegul skiria gynybai. Daug pinigų reiks kol pasaulis pajėgs išnaikinti 140mil šiukšlių apsimetančių žmonėmis, keli seniai kurie negalvojo apie ateiti ir greičiausiai dirbo už minimumą yra maža netektis.
@Kas padės Lietuvos ŽMONĖMS tikrai ne tokie kacapų kiaulės kurie loja ant Lietuvos prezidento niekaip nesusijusio su sodra.
Mes ES todel ir pensijos turi buti kaip Germany,Norge ,France ! Kokie dar fondai.
ir eisiu pas mergas
@pasiimsiu savo pinigus pasiimk pas mergas galima pas lgbbt Ne.
Ne jų suknistas reikalas ką žmonės dabar darys su jų nuosavais pinigais!
@Kk4 Kas tie jie? Ir kaip tie ,,jie" gali būti abejingi, kai žmonės taško jų pinigus.
visi ekonomistai giria fondus kam kas patinka.Kam moteris,kam degtine,kam fondai.Kala minti kad fondai cia del musu viska daro.Gerai kokios algos fondu angelam?
@($) Man tai vyrai patinka :)
@Aha man tai pilotes .
Daugelis nedagyvens iki pensinio amžiaus… tai gi karais gasdinat. Šaldytuvai jus šaldytuvai…
as turiu viena saldytuva,bet dar nupirksiu tris i kiekviena kambari ir sandeliuka...Ir skalbenkiu dar pora nupirksiu..Televizorius du turiu,tai dar nupirksiu ir ant terasos..
Su tokia pencija prie tokių kainų, tas pats, kas į kapą jau dabar.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų