Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Gal gana uz mus spresti kas mum geriau ar blogiau savo galvas turim ir leiskit savo pinigais eilktis kaip mum reikia zurnalustai uzsiimkit ir politikam transluokit ka zmones kalba lai atsizvelgia i musu norus gana sukciauti is pradziu buvo kitaip kalbeta o dudele apsiverte ir tikrai ne i tu kurie kaupia nauda a norim kad butu kada nori pasitraukti ar issiimti pinigus pabreziu savo sukauptus pinigus
Vėl mus apgavo! Liko 1 metai iki pensijos ir ką?! Čia mano kaupti pinigai, tegul ir atiduoda! Kur panaudosiu - mano reikalas!
Už tai su banku niekada nereikia turėti reikalų, jais seniai nepasitikiu.
Eilini karta zmoniu suviliojo su grazia dainelia apie pensija.Cia vagiste vadinama is vyriausibes.Ne jums sprest kur tos pinigus zmogus des,isei juos uzsidirbo,o jus is musu vagiat juos,nes jum i nauda.Aferistai.
Visi komentarai parašyti vienodu stiliumi. Aiškiai matoma, kad čia vykdoma organizuota kampanija. Kai kam yra naudinga, kad būtų kuo daugiau skurdžių žmonių. Tokiems daugiau žadant, gali rasti palankių balsų.
Dabartine tvarka svetimais pinigai maitina fondu valdytojus kurie neprisiima jokios atsakomybes uz investavimo rezultatus. Tai, kad negalima issiimti lesu iki pensijos, dar kazkiek galiu surasti (valstybe skiria dali lesu, reikia stabilumo ir pan.). Bet kad nera jokios galimybes net sulaukus pensijos tu pinigu atgauti - visiskas absurdas. Sulaukes pensijos as noriu pats nuspresti ka man daryti su sukauptom lesom o ne pirkti kazkoki "anuiteta".
Obščiakas tai kalėjime renkami pinigai, kai kalinys privalo sumokėti, bet niekada nieko neatgauna. Bankai renka "obščiaką". Sukaupiau per 9 metus pusantro tūkstančio. Jei man juos duotų į rankas, tai išprotėčiau, nes nežinia ką su tokia grandiozine suma veikti. Kai stovėjau Baltijos kelyje, žmonės sukiojo pirštą ties smilkiniu. Kaip apmaudu, kad jie buvo teisūs...


Ne mums taip naudingiau o jiem nes tasko visu pinigus i kaire ir i desine. Tai kaip tik zmogus isejas i pensija turetu pasirinkt ar nori visus pasiimt savo pinigus ar kad moketu po truputi prie sodros pensijos...ir taip alga atrodo nu gal butu ir nieko bet kai paziuri i algalapi kad beveik puse pinigu atskaiciuoja ir tu gauni Š tai jau geriau tuos kaupiamus pinigelius detusi zmogus i "kojine"... As asmeniskai iskart gryzau i sodra ir papildomai nekaupiu nes kol sulauksiu pensiinio amziaus kuris bus tikriausiai kokiu 80metu tai man pizdu jos ir nereik..as geriau juodais padirbsiu ka nors ir pasidesiu...o idomu cia su tokiais pasisavinimais nepazeidzia zmogaus teisiu ar kazkokiu istatymu? Kur advokatai ismanantys situs reikalus kodel nepaprotina zmoniu? Ai teisingai jie korumpuoti kaip ir musu visa valdzia!
Nesąmonė, o jeigu man pinigų prireiks vaistams ,ar gydytojams? Nusispjaut man ant tos pensijos jeigu aš jos nesulauksim! Pinigai turi būti išmokami, kada mokėtojas pareikalaus, kitaip kam mes čia kaupiami? Valstybei???
@LIUCIJA Susirgau onkologine liga. Labai reikėjo sukauptų pinigų. Niekas jų nedavė. Tuo metu net neleido sustabdyti įmokų. Gydžiausi, nedirbau, o MOKĖJAU. Iš ko?..

Skaitomiausios naujienos




Į viršų