Rašyti komentarą...
Ot jomuristai, tai kad per ukraina nepumpos dujas nereiškia,kad eauropa negaus duju,turi kitu kanalų,užtat ukrainiečiai nebevoks
Koks čia "pavojus",jei ES ir labiausiai Lietuva su Lenkija,kovoja,kad Rusijos dujos nepatektų į Europą?Ko norėjote,tą ir gavote,nebereiks "kovoti"!
Baikit juokus. Tai ką jie valgys, iš ko pencijas savo pensininkams mokės jeigu neparduos. Iš ko mokės algas savo cerberiams ir šitiems "išvaduotojams" prie Ukrainos sienos. Už kokius grašius pirks šovinius, kurą, maistą. Tai kad apsiraminkit, priešingai mačiau per Chartija pranešimą, Gazprom padvigubino dujų srautus per Ukrainos dujų tranzitą.
@kosaja izba Rusija gyvena tikrai ne už ES pinigus už dujas ar naftą.Pasiskaitykite,kokį procentą sudaro dujų pardavimai į ES ir susirūpinkite,kad nesušaltų Lietuvos pensininkai.Paskaitai komentarą ir matai,kad parašė aklas ir kurčias konservatorius.
Ir vistiek esu už tai, kad bet kokioje srityje reikia naudotis diplomatija ir susitarimais. Kapojimai kirviu niekada neatneša naudos. Taip politika yra politika. Bet kai pakimba Damoklo kardas, reikėtų geriau pagalvoti, o kam nuo nesutarimų bus geriau?
Labai gerai nereikia loti kaip šunyms?
Bent jau Lietuvai nerimauti nematau jokios prasmės. Turim tokį dujų terminalą, kad pusę europos dujomis galime aprūpinti.
@Valdas teisingai pastebėjote, turėdami tokį terminalą visi būtų laimingi, juk iš jo ateinančios dujos pačios pigiausios visame sviete, ir jų užteks ne tai kad pusei europos, bet dar ir patiems rusams galim pardavinėti manau :) Tegyvuoja mūsų SGD, pačių pigiausių SD terminalas!!!!

Skaitomiausios naujienos
Į viršų