Pasižvalgykite: taip atrodys prezidentės D. Grybauskaitės namas

Pasibaigus prezidentės Dalios Grybauskaitės kadencijai, prezidentė iš Turniškių persikels į Vilniaus pakraštyje, Bajorų gyvenvietėje statomą namą. Architektai jau suplanavo, kaip jis turėtų atrodyti.

8

„Metro architektūros“ direktorius Julius Biliūnas tv3.lt sako, kad daug apie projektą pasakoti negalima ne dėl to, kad tai prezidentės namas, o dėl to, kad tai kaip ir bet kurio kito asmens privatus namas. Vis dėlto, viešinti projektą privaloma, nes šis viršija 200 kv. metrų, sako J. Biliūnas.

„Namas labai paprastas, labai subtilaus dizaino, tarp klasikinio ir modernaus. Su užsakovu darbas vyksta visiškai standartiškai kaip su visais kitais. Nėra jokių ypatingų reikalavimų. Viešinti projektą turime, nes jis viršija 200 kv. metrų, dėl to visi ir žino apie jį. Čia pagal reglamentą“, - tv3.lt kalbėjo J. Biliūnas.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. D. Grybauskaitės namas Bajorų gyvenvietėje

Kaip galima matyti iš projekto, namas – vieno aukšto, langų ne itin daug. Bet, pasak įmonės direktoriaus, tai nėra neįprasta.

„Iš principo dabar visur taip projektuojama, stengiamasi nuo gatvės, kur vieša erdvė ir važinėjama, prisidengti ir mažiau langų įrengti, o į kiemo pusę dideli langai su vaizdu į kiemą ir visą teritoriją. Nepasakyčiau, kad čia ypatingai kitaip nei pas kitus“, - sako jis.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad 2017 metų gruodžio 28 dieną D. Grybauskaitės deklaracija buvo atnaujinta ir joje nurodyta, kad galutinai už sklypą sumokėta dar 65 tūkst. eurų. Deklaruoto sandorio objektas aprašytas taip: „Galutinis mokėjimas už namų valdos sklypą su miško dalimi.“ Taigi, iš viso Dalia Grybauskaitė už žemę sumokėjo 75,5 tūkst. eurų. Kokio dydžio tai sklypas deklaracijoje nenurodoma.

Ruošdamasi baigti antrąją kadenciją ir išsikraustyti iš prestižinių, tačiau valdiškų Turniškių, prezidentė prieš pusantrų metų jau buvo nusipirkusi žemės sklypą Pašiliuose, tačiau vėliau jį pardavė. Tikimasi, kad į Bajorų gyvenvietę prezidentė persikels jau kitų metų vasarą.


Rašyti komentarą...
A
Ale va
2018-01-25 14:23:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažin koks čia tikslas rodyti D Grybauskaitės turtą? Kažin ar atsiras užkurys ,katram rūpi septintą dešimtį einančios mergelės...
Atsakyti
-1

Z
Zita
2018-01-25 19:21:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
brangioji, skaitykite, kas parašyta - reglamente nurodyta, kad virš 200 kv. m ploto namą privaloma viešinti, pristatyti visuomenei
Atsakyti
-1

Žilvinas
2018-01-25 21:28:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš net nutirpau tai pamatęs. Iš šitokio dvaro į tokią lūšną !!! Bet tai čia jos gyvenimas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų