Rašyti komentarą...
Europos valstybė o sistemos sukurtos komunistinės putinines taip neturėtų būti geda
Jūs galvokit ar sulauksite pensijų.Mūsų valstybei pensininkai nereikalingi.Medicinoje jau nuo 64 m. esi nurašomas, viskas mokama, , o turėtų būti antraip
Lietuvoje vergvaldyste.Gaila paprastų žmonių,nes jie skursta.Bekit iš Lietuvos,nes neišgyvensit.
@Agne Visiska tiesa, sitiek metu atidirbus, atvargus buti senatvej ubagu tai yra nepagarba, issityciojimas grynas.... zmogus uz tokius pinigus net busto neissilaikys, o ka kalbet, kad norint ilgiau gyventi dar ir atimama galimybe sveikiau maitintis, vaistus pirktis, dantis tvarkytis.... zodziu pasenus ne megaujasi gyvenimu senukai, o dar daugiau vargsta visa gyvenima pravarge.... vaikai kiti patys suvarge neturi taip pat kaip seniem tevam perdaug padet ... Musu valdzia ateme visa dziaugsma is musu zmoniu.... kiek dar mes zmones tylesim ?
Stase jums rašo tai pati didziause problema tai sodros buhalterei nu skaicuoja kiekviena menesi kaip apgauti pencininka nu kad greiciau galus atiduotu tai yra baisu tegul jie pragyvena kaip ubagais padare pencinikus tai banditizmas
Žmonės mielieji, turėtumėt jau suprasti kaip viskas skaičiuojama. Valdžia nusprendžia kiek išleis pensijoms ir tada kuria algoritmus, nustato koeficientus pagal numatytas išlaidas. Ir jiems visai nesvarbu kiek tas algoritmas tau paskaičiuos pensijos. Svarbu, kad telpa numatytuosė skaičiuose. Galvojat jie nežino, kad daugumai Lietuvos dirbančiųjų neįmanoma pasiekti vidutinės algos ir vis viena į algoritmą traukia tokį koeficientą. Vargšiukas jauni žmonės tikisi didesnės pensijos, bet ar ją gaus, nes algoritmas greit pakeičiamas.
valstibes reketas,skolina miliardus,is kuriu puse pavoge,o paprastus zmones grezia iki paskutinio,ateis ir jiem atpildas,bumerangas grista
@nepalaikantis sistema Grizta aisku, kitam gyvenima, o siam jie nugyvena tobula gyvenima, prikise pilvus, apkeliave pasauli ir t.t.
Kad gauti po 2,05 apskaitos vienetų, reikia uždirbti du vidutinius atlyginimus, kurie šiai dienai jau virš 2000 tūkst. Tai reiškia mėnesio alga turi būti virš 4000 eur.
Neteisinga informacija. Bendroji dalis neturint būtinojo stažo- bazinė pensija nemažinama.
Až manaū jaū leikas atistatidint, visai šitai šaikai ,kiek galma. Visi žmones žino ,klaūso,skeito.Tik del pensiju!. Kiek saū des i kišeni???oPonuŽEMAITAIČU ! Senei leikas ju VETOI. GANA JAŪ JEM JOKTIS IŠ ŽMONIU. ŽEMAITAITI PIRMIN. NEGALMA ŽIURET ITOS ,,MERGIČKOS! A JOS SUPRANTA Apie gyvenima,žmogy irt.t.
Nejaugi vis dar yra tikinčių tokiais užsakomaisiais rašiniais...tik popieriuje graži statistika

Skaitomiausios naujienos
Į viršų