Pasaulio banko vadovas perspėja, kad pasaulis yra „per vieną smūgį nuo įsisiautėjusios krizės“, praneša BBC. Pasak Roberto Zeliko, kylančios maisto produktų kainos yra pagrindinė grėsmė besivystančioms šalims, kurios rizikuoja „netekti kartos“. Tai Pasaulio banko vadovas pareiškė Vašingtone, besibaigiant Pasaulio banko ir Tarptautinio valiutos fondo (TVF) pavasario sesijai.

G20 finansų ministrai, kurie taip pat susirinko Vašingtone, įsipareigojo padėti naujosioms vyriausybėms Artimuosiuose Rytuose bei Šiaurės Afrikoje.

R. Zelikas pritarė, kad parama šiems regionams yra gyvybiškai svarbi.

„Krizė Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje parodo, kad mums reikia pritaikyti paskutiniosios banko ataskaitos išvadas praktikoje. Ataskaita akcentavo piliečių saugumo, teisingumo ir darbo svarbą“, – teigė R. Zelikas.

Jis taip pat paragino Pasaulio banką veikti greitai ir paremti regione vykdomas reformas.

„Stabilizacijos laukimas reiškia prarastas progas. Revoliucinėmis akimirkomis status quo padėtis nereiškia pergalės“, – tvirtino Pasaulio banko vadovas.


Rašyti komentarą...
R
Rotas
2011-04-17 14:44:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkas naujo - bankininkai susirūpino saugumu,teisingumu ir darbu,o ne savo milijardiniais pelnais. Nepanašu į tiesą,nebent nujaučia pavojų sau.
Atsakyti
0

S
Selis
2011-04-17 15:04:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Netiesa, jie nesirupina saugumu, tik mato, kad kyla pavojus ju finansinei piramidei, ir stengiasi apginti savo pelno saltinius.
Atsakyti
0

a
asd
2011-04-17 16:01:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man jau bloga, nuo tokiu nesamoniu, cia ta pats butu jei Coca cola savininkas pasakytu, kad ateityje kokakola taps svarbiau uz auksa, lygiai tas pats ir cia pasaulio banko vadovas pasako kad bus krize, nes pasaulio bankas tik is kriziu ir teuzdirba pinigus. Jie yra suinteresuoti tuo kad pasaulyje jos vis kiltu, todel ir skleidzia tokius melagingus gandus, butu mano valia i lauza imesciau tuos kraujasiurbius...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų