Rytų Europos ekonomikos atsigavimas gali būti prislopintas dėl lėtai atsigaunančios vidaus paklausos ir menkų užsienio investicijų, teigia Pasaulio bankas.

Regiono ekonomikos šiais metais kils 1,3 proc., o 2011 metais 3,5 proc., dėl to, kad didesnis nedarbas, mokesčių didinimas ir atlyginimų mažinimas smukdys vidaus vartojimą, skelbiama Pasaulio banko ekonomikos apžvalgoje.

Bankas prognozuoja, kad regione geriausiai pasirodys Rusijos ekonomika, kuriai šiemet numatomas 3,2 proc. augimas.

Pasaulio banko pranešime teigiama, kad Lenkijos ekonomika praėjusiais metais augo 1,6 proc., o per šiuos metus numatomas 2,2 proc. kilimas, tuo tarpu Lietuvai ir Latvijai šiemet prognozuojamas tolimesnis smukimas.


Rašyti komentarą...
T
Tundra
2010-01-21 13:15:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
galėtų vieną bendrą prognozę visi padaryti, a tai nebeaišku, kuo tikėti. vieni - ekonomika augs, kiti - smuks. apsispręskite.
Atsakyti
0

V
V.
2010-01-21 14:46:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rusija pernelyg didelė, kad galėtų pasikliaut gerų dėdžių injekcijomis. Lietuva - pernelyg maža, kad galėtų atsikratyti nepilnavertiškumo ekonomikoje komplekso.
Rusijai nori ar nenori tenka psikliaut savomis jėgomis ir ieškoti išeities pačiai.
Lietuva - bevelija paverkšlent vietoj to, kad kiemą išsišluot ir malkas žiemai į pastogę susikraut.
Faktai, kaipo sakoma, daiktas užsispyręs.
Atsakyti
0

C
Chana
2010-01-21 15:15:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne tik viešasis sektorius, visa Lietuva yra viena didelė, gili, rudai kruvina, išdraskyta ir dvokianti skylė. Visi skubiai emigruokite iš čia, išsivežkite ir vaikus, ir tėvus, evakuokitės ir nepalikite nieko, jei norite gyventi kaip žmonės, o ne kaip runkeliai ir veršiai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų