Rašyti komentarą...
Tie ekonomistai ir biuzgalterė visai skaičiuoti į ateitį nemoka.
Kadangi esu jaunas ir matau tokius postus (žinias), tai kyla klausimas: Kam gyventi Lietuvoj, jei betkur kitur Europoj, gali gyventi finansiškai geriau ir patogiau, nei Lietuvoj?
Laukiu ir nesulaukiu. Kada mes vienysimės. Kada imsim autobusiukus ir vyksim reguliariai i Lenkiją. Nėra kam vairuoti? Ne visi turi savo auto, ne visiems apsimoka. Bet TIK KARTU DEMPINGUODAMI PREKYBCENTRIŲ KAINAS MES PRIVERSIM VYRIAUSYBĘ GALVOTI!
@Vilija Ji nėra linkusi galvoti, tik kenkti.
Ir jie dar stebisi, kad juos nušvilpė?! Dar gp, kad ne viską nusipirkt galėtum:-)! Bepročių ir sukčių valdžia!!! Svarbu sau atlyginimus ir privilegijas pasididinti ir milijardus išvogti. Viskas kitų sąskaita
SEIMAS...VYRIAUSYBĖ+ALE PREZIDENTAS...
TĖVYNĖS...LIAUDIES PRIEŠAI...
JŲ UTILIZACIJA...NEIŠVEGIAMA...
PASKUTINĖ...
VILTIS!!!
Taigi jus pradedat issivaduoti nuo niekingai zemu sovietiniu kainu !!! Dziugu moketi laisvai brangiau !!!!
Naudinga informacija apie labai didelius tarptautinius bankinės sistemos pasikeitimus su XRP blockchain sistema, ir iš to atsirandantį didžiulį potencialą. Verta skirti porą minučių informacijai peržvelgti:
facebook(.)com/informacijaxrp (ištrinti skliaustelius).
kainuoja tiek kiek kainuoja
Didesnės kainos , didesnis PVM . daugiau pajamų į biudžetą , valdžia taip ir stengiasi ,kuo mažiau pašerti , bet daugiau primelžti , bet gamtoje taip nebūna , jeigu karvės nepašersi ir nepagirdysi tai nieko ir neprimelši ,
čia dar ne riba. jau dujų ir šildymo kaina kosminė, greitai bus automobilių taršos mokestis ir visuotinis NT mokestis. Gerovės valstybė jau ne už kalnų :)
Į viršų