Rašyti komentarą...
Tai bus.dar daugiau bedarbiu jau ir taip zmones mazai uzdirba.kruvis didelis o alga maza prystatys kompu ir pardavejai uz vartu
Nesilankau savitarnos kasose, neturiu tam laiko ir kantrybes...ir nepritariu pardaveju naikinimuiLiečia daugybė žmonių, niekas nedezinfekuoja !! Tai valykit po kiekvno žmogaus, o ne Covid platinkit!!!

Šis straipsnis,-vienas melas ,naudingas tik parduotuvių savininkams.Pirkėjui tai visai nepatogu.Prie dirbančių kasų su kasininkėmis būna didelės eilės,juk nedaug pirkėju naudojasi savitarna,vyresnio amžiaus pirkėjai ,nemoka naudotis tomis savitarnos kasomis,kai kurie senjorai neina į Maxima,dėl apsunkinto atsiskaitymo kasose,o naudojasi LIDLI,nes nėra ten savitarnos kasų..
Labai jau didelis darbo efektyvumas, kai reikia vaisius, saldainius rasti kataloge kiekvienam žmogui, kuris nepratęs. Kasininkė sparčiau viską suskanuoja. Kitas iš viso zioplinėja, brauko ir brauko, skaneris kaip nepagauna kodo, taip nepagauna. Klientui tai darbas, pačiam pirktis ir skanuotis. Efektyvumas jūsų tik tame, kad mažiau reikės pardavėjų ir net tų minimalių atlyginimų nebenorite mokėti. Štai ir visas efektyvumas. O klientams tik sunkiau. Ir laukti ilgiau, kol kitas susiskanuoja, ir eilės nusidriekia kaip ir prie kasų... Nieko gero. Geriau darbuotojoms algas normalias mokėtumėte, o ne į mėšlą investicijas mestumėte.
Labai gerai,man patinka savitarnos kasos.
Jus neprivalote taip daryti jus tik nusukate pinigus sukčiai
Nereik moketi mokesciu uz kasininkes,o pirkejei moka pinigus ir dirba dykai,rojus kapitalistams
Pritaikykit papildoma nuolaida, nes žmonės kasininkais turi dirbt.
@Pirkėjas Einu, tik ten kur kasininkės dirba.Jei siūlo eit į savitarna, pasiūlai pardavėjai ar apsauginius mane pilnai aptarnauti: nunešti krepšelį ,nuskenuoti prekės
@Alio Pasipūtėlis
Koks saugumas nesu matęs, kad aparatai būtų dezenfikuojami
@K Nuo atidarymo iki uždarymo stebiu?
Į viršų