Rašyti komentarą...
Anglijoje 16metu atliekamas auto detales per eBay pardavinėjau ir niekas nepuolė,o čia litvoje , iš ubago nori lazdą atimti.
Ar ne patys kalti. Be soc tinklų nus..kt nenueinat. Susiskambinau aš turiu tau reik ir kokios brob. Įprato kad guliu ir į duris pat beldzia kurjeris. Paskui stebisi. Kiekvienas tavo pirst kažkur kvepia. Čia jau seniai policinė valstybė tik dabar tai vadinasi gerovės. Ar Jum negerai kai mokate mokescius juk kažkam gerai. Man tai gaila kad Šustauskas paseno odaugiau tokių nėra. Bent jau vandenį drumste.
Issitrynkit galvas zmogus pirkdamas preke sumoka pvm tai parduodamas neturetu moketi mokesciu nes jau sumokejas....
Špyga jiems tokia didelę kaip lansberšūdžio nosį o ne pinigų brudam ka norėsiu ir uz kiek norėsiu ir nesužinos net norėdami kontrolieriai atsirado, nustate matai ,tikri kiemsargiai valdžios stegiasi kad tik tie būtų sotūs
Lietuvos valstybę toke pat kaip ir visam pasaulyje nekenčiami Jankai
Straipsni isverciu i 1 sakini. Jei pirkote uz 100eur batus, pardavete uz 50 eur, mokesciu papildomu NERA. Jei pirkote batus uz 100 per akcija, pardavete uz 150eur, moketi mokescius reiktu tik nuo 50eur, bet su salyga kad per 12men pardavete xxx tokiu sandoriu.
Vis iesko budu apmokestint viska..vogt geriausia!
Cha cha cha verslininkai . Priprakaituotu rubu perpardavejei.
Na va.kaip šaunu.....nusiperki daiktą .sumoki PVM.nori jį parduot ir...vėl mokėt?kaip matosi iš dabartjnės valdžios veiklos.na ji tikrai pilnu pajėgumu kovoja su korupcija

Skaitomiausios naujienos
Į viršų