Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Mokesčius moki dirbdamas, mokesčius moki pirkdamas, mokesčius moki laikydamas, mokesčius moki kai nori parduoti daiktą kur jau esi visus mokesčius sumokėjęs. Taip pat moki ir paslėptus pinigų laikymo mokesčius - infliaciją. Štai kaip atrodo gyvenimas ne dievui.
tas vagis uz milijonus nesusimokejo, tai nori paskutinius grasius surinkt is ubagu, kada jie paes tie darmajedai
Mothafukas
Baudžiavoj mokėdavo dešimtinę.
Baudžiavoj mokėdavo dešimtinę.
Tarkim, turėjai burlentę su burėmis.Pardavei už 2500 nes tau netiko ir perki tinkamą.Turi plastikinį baseiną.Vaikai išaugo ,parduotum už simbilinę kainą.Gal kitiems tiks,bet reikės pildyt visokiausias deklaracijas ,neaišku kodėl mokėti mokesčius.Kam tas vargas ?Paprasčiau išmesti ,o kiniečiai pagamins naują.Taip kovojama su tarša ir klimato kaita.
Uzmirskit. Kai alga gavau - sumokejau mokescius. Kai nusipirkau daikta - uz ji sumokejau mokescius. Kai vaziavau to daikto pasiimt - mokejau mokescius uz masina, o kai jai pyliau kura, mokejau kosmini akciza. Svieskites galva su tais pertekliniais mokesciais.
Tarkim pirkau už 10000, panaudojau 5-is metus ir parduodu už 5000, tai VMĮ man kompensuos ?- O gal čia ,,žaidimas į vienus vartus '' ?
Ot įdomu,kaip kitur?
Sekanti mokestis bus už nuėjimą į tualetą,nes kitaip nebeturės vagys iš ko nueiti į kazino.Iki ko nusirito GEROVĖS VALSTYBĖ
Sumoki mokesčius kad gautum alga, sumoki mokesčius kad galėtum savo pinigus laikyti banke, sumoki mokesčius kad galėtum išsiimti savo pinigus, sumoki mokesčius jeigu per daug savo pinigu išsiėmiai iš banko, sumoki už infliacija, sumoki už naujus mokesčius, sumoki mokesčius kad kažka nusipirktum, sumoki mokesčius kad galėtum kažka parduoti...
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų