Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Man truputį daugiau nei metai ligi pensijos. Darbo negaunu Nuo tada kai Lietuva tapo nepriklausoma . Tik laikinus darbus pavaduoti ką nors. Ir atlyginimas mažas tuomet kai dirbu. Sveikatos problemos. Bet ieškau darbo. Bet kokio savo mieste. Atlyginimo noriu minimalaus. Pašalpos nepriklauso . Aš noriu dirbti. Darbo nerandu net gal kas padės. Prašau .
Vienu zodziu pize. Isidarbini sutari kokia darbo apimtis. Dirbi. Paskui krauna krauna darbus. Is kur bus noras dirbti jeigu tave isnaudoja maksimaliai uz minimuma! Pensijini amziu ilgina. Bjauru ir pikta. Geroves valstybe! Sikna....
Jei normaliai mokėtų būtų kas dirba . Net paprastiems žmonėms nekvalifikuota darbą normaliai mokėtų būtų kas dirba. Nors ir minimumą uždirbtų. Bet ne issiknisineja ir nuskaiciuoja atlyginimą. Norintiems dirbti neįmanomi reikalavimai. Reikia atitikti kažkokius kriterijus kad gautum darbą. Jei neatitinki tų reikalavimų apie darbą nė nesvajok
Šiais laikais visi nori gerai gyventi, daug uždirbti, keliauti ilsėtis į šiltesnius kraštus, važinėti prabangiu automobiliu, todėl dauguma smaugiasi per kelis darbus , kad tik neatsilikti nuo draugų, nuo kaimynų, gyvenančių prabangiau. Tokiose lenktynėse greitai sutrinka sveikata, nes darbu turtų nesusikrausi, virš bambos neiššoksi. Ne be reikalo sakoma, kad už didelių pinigų stovi dideli nusikaltimai, ką, beje , akivaizdžiai matome realiame gyvenime.
Man 69 metai, bet visą laiką ir jėgas sk
Man 69 metai, bet visą laiką ir jėgas sk
Pensininkė
Pinigų pakankamai turiu uždirbti iš vienos algos,gyvename europoje,kuo skiriamės nuo tikrų europiecių,savo ubagiska alga,pensija?
@M Skiriames tuom,kad dauguma ES šalių nebuvo okupuotos sovietų sąjungos kalėjime !
@Petriukas Skiriamės tuo,kad iš sovietinio socializmo grįžome į baudžiavą
Ir nereikalingas tas kaupimas.
Reikia gyvent pagal galimybes tai nereiks papildomo darbo dirbt. Turiu draugę. Kaip jai telefonu paskambina (tele2) siurblį siūlo perka, telefono vieno nebaigė išsimokėtinai jau kitą perka, nes už gerą kainą pasiūlė... bobai 42metai, o smegenų nėra. Prisiima visko išsimokėtinai poto dejuoja, kad sirgdama eina į darbą ir dar viršvalandžius varo..
Vokietijoje atostogos irgi 20 dienų .
Lai durniai dirba va tep
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų