Rašyti komentarą...
Vienas zodis. Dalbajobai!!!!!!
Patys Britai kalti nemokantis perskaityti viso straipsnio ir patys sukėle trūkuma. Taip, kai nėra kam vešti kuro, tai vairuotojų mažiau, bet nėra kad jo trūktu, man atrodo patys degalinių tikrai BBC straipsniuose patvirtino, bet žmonės pradėjo važiuoti ir tiesiog tuštinti degalines.
Na su tokia valdzia manau nenuostabu jiegi viska kopijuoja nuo kitu valstybiu
Mano valia tai pasodinčiau žurnaliūgas už panikos kėlima valstybėje.
Varau pirkti kanistru į senukus, nua blokados laiku anie prakiuro, kartu ir užsuksiu į prekybcentri kruapu makaronų, ateina badmetis, dar jai per prievartą skiepa ipirdolint, ragas, kažin kaip ar koks bravoras ne užsidarys? reikėtų ir sau degalu atsargas pasipildyt


Visa LT benzo netures bet mazeikieciai jo tures sociai . Prisiminkite blokada 1990 metais.
Nezinau ka jie cia rasineja ir is kur deda paveisliukus. Sekmadieni buvau uk , nemaciau eiliu prie kueo, nemaciau jokiu maisto teukumu parduotuvese. Kaip gyveno gerai serai taip ir gyvena, nwbent ateityje dar geriau gyvens
Linksmiausia dalis, kai sako MES turime gamyklą Mežeikiuose (Orlen). Ne, čia lenkai turi - mes neturime. Ir jei bus blogai, kurą išsiveš lenkai į Lenkiją.
Antis paleista. Kas ta anglija? Net ne ES nare. Pretekstas kelti kainas ir pas mus
Tai tik pradzia, uzplanuoto haoso
Tai tik pradzia, uzplanuoto haoso
Elektros tiekimo nutraukimas Kinijoje - pasekmės bus siaubingos visam pasauliui

Prieš Kalėdas pirkėjai visame pasaulyje susiduria su galimu išmaniųjų telefonų ir kitų prekių trūkumu, nes elektros energijos tiekimo nutraukimas vyriausybės užduotims privertė Kinijos gamyklas uždaryti, o kai kurie namų ūkiai liko nežinioje.
Į viršų