Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tuos bus žmonių minia kaip 2009 prie siemo po jų mokesčių pakėlimų
Vienintelis pasipriesinimas
Vienintelis pasipriesinimas
@D Jau nebebus to kas buvo 2009 sausio 13
@D Čia teisingai,taip ir reikia. Nėr ko mokėti už savo prakaitu uždirbtą. Tegul prie lovio sėdintys moka. Mes juos išrinkom,mes ir vykim juo nx. Čia mums atsilygina svolačiai ,kad į mi kštas kėdes pasodinom. Be pilietinio karo neapseit. Patys matom,ko sieka šitie išverstakelniai.
BET KUWA AŠ NESUPRANTU NEJAU ANT TEK MŪSŲ LIETUVOS TAUTA AVIŲ BANDA KAD VEL Į VALDŽIA IŠRINKO PADUGNĖS.
raudonieji planuoja imti mokesčius ir iš ubagų, o kaip triedė melagė blinkė prieš rinkimus , kad mokesčių nekels..
Man toks vaizdas kad ta ale valdzia tai vaiku darzelis,mums jos isvis nereik,galetume gywent sawarankiskai.nes nauduos nulis!!!!
Anksčiau ar vėliau turės ateiti lietuviškas Trumpas.
Joo, gražiai išdūrė socdemai avis.
Ar konservai, ar socdemai-tai ta pati šaika, tik kitais pavadinimais. Socdemai gražiai išdūrė rinkėjus, manau jie irgi galės kitą katendiją pasėdėti ant atsarginių suolelio, šitaip nuskurdinę žmones. Pagyvenę žmonės jau nebegalės apsidrausti net būsto, atliekų išvežimas brangsta, žemės mokestis didėja, atsiras dar bauda už nuosavą būstą. Laukiu kitos politinės jėgos-tokios kaip Antroji Lietuva, bekompromisinės, alternatyvios šitiems šliužams.
Įves mokestį ir kasmet didins
Uzdejo tarsos mokesti keliai ir miskai nepagerejo. Zmones savo rankom uzdirba ant busto ir tie parazitai apmokestins matai lovys ju tuscias. Sveikatos prieziurai mokesciai tj pala kodel darbdavys mokedamas atlyginima sumoka vos ne puse tiek mokesciam?
Žmonės gauna 800 eur dar nori atimti pačios gauna 5000 eur sau padarykite alga 1000 ir bus pinigai

Skaitomiausios naujienos




Į viršų