Rašyti komentarą...
Kodėl niekas nepaaiškina kaip išgyventi neįgaliesiems,kur pajamos mažos,kuriems reikia pirkti vaistus,vaistai perskaičiuojami prie prie pragyvenimo lygio,į neįgaliuosius niekas neatsižvelgia,niekam nesvarbu,
Į penciją išėjau budamas 39m iš vrm gaunu virš 400, dirbu šešielyje, parduodu cigarus, kartais net samogona, važinėju į lenkija, pasaka ne gyvenimas ir pooooxui man jusu priedai, vyrusai ir rinkimai :)))
As nesuprantu kokias nesamones rašo...kodel neturi paprasto suvokimo šeimynai! Apie tokias seimas kurie augina neįgalius vaikučius ir negali eiti dirbti ir turi suktis is vaiku pinigu nors poreikiai tai daug daugiau reikalaujantis...pas spec neimano nuvest vaika kad pabirbetu kad vaikui butu ateiviai lengviau adaptuotis i aplinka kur seimunai!! Jusu mąstymas??? Kur suvokimas!!
Mano neigalumo pensija 99.04 EUR ir niekam nerupi kaip pragyventi, kaip vaistu nusipirkti nes kompensuojami ne visi, tai baisų o del kruva lygų negaliu dirbti, tai yra apgailetina ir baisu
Į pensiją išėjau šiemet liepos mėn, pas mane stažas 40m ir 4 mėn. nors šiais metais jis yra 31.5 m, o pensiją tik 326 eurai, tai apie kokius 377 eurai eina kalba?
Jūs vis kalbat,kad turint būtinąjį darbo stažą gauna 377eurų,turiu tą stažą,ir negaunu nė 300,kuriem galam tauzijat niekus,jei sudedat vidurkį su seimūnais,tai tada gaunasi,jūs veskit vidurkį varguolių,tada pamatysit kas gausis,nelyginkit visus vienodai
@varguolė Tai tiesa,padėkite mažiausia gaunantiems šiandien ne po metų,kol dar gyvi,ne pažadais maitinti.
«Primename, kad vidutinė senatvės pensija tiek turint, tiek neturint būtinojo stažo šiuo metu siekia beveik 377 euro.» - kažkaip niekas neatitinka realybės. Būtų gerai tokią gauti, bet manau nuo 250€ tikrai neužaugs.
@Nepatenkinta pensininkė Gyvenu kaip 11 metu su 140 eurais ir jokių [sdidinimu. Buvo neįgalumo pensijas 120 truputį pakėlė ir viskas.
Stažas 39 metai, pencija 334 eurai. Niekaip nesigauna 377 eurų
Pagal plana,nes skaičiuojant litais kainos supanašėjo,tai turėtų būti mažiausia invalidumo ir kita 350€,vidutinė 600-850,ir maksimali su atitinkamu stažu ir darbo pobūdžiu1250€ ir daugiau.Tokios pencijos buvo litais su lyginant dabartinėmis kainomis ir mokesčiais kainomis.Juk apyvaryta turi suktis ratu,o ne nusėsti kelių žmonių grupėje.Mes juk nepajėgsim išlaikyti jų įgeidžių ir troškimų gyventi prabangiai,juk viskam yra pradžia,ir pabaiga.
O kodel nesumažinus.? Atvirkščiai. Gelbstint Lietuvos biudžeta . Žmonės pakankamai prasigyvene , pasiturintys . Ypač pensijonio amžiaus sulauke
REIKTU APKARPYTI FINANSINES IŠLAIDAS.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų