Rašyti komentarą...
Ne furistas tu, o blondinė, kuri verkia dėl nenuvalytų kelių. Geriau važinėk su dviračiu -mažiau bėdų pridarysi.
Yra nomarytas greitis keliuose ,mes ji laikomes ,bet vistiek kaltas vairuitojas jei staiga y kele iššoka gyvūnas. Tai kaip siūlot važiuoti kelyje ir kur nuvažiuoti galim jei važiuosim pagal jūsū kvaila šy potvakry??? Manau tam ir yra apsidraudimai nuo neleimingū yvykiū kelyje tai ir tegu draudimas tui ir rūpinasi,kodėl iš nieko kaltad vairuotojas. Kažkos debiliškas pasaulis.
Visais atvejais hana..
Nesvarbu kaip tu važiuosi ar stovėsi . Visada teisus bus briedis ir istatymas priimtas lygiai tokio pat mąstymo veikėjų , kai to briedžio...

Įsivaizduojat, Lietuvoj net žvėrys su automobiliais. Žurnalistai, gal pirma išmokit teisingai rašyt, vietoj to, kad pastoviai gąsdint baudomis.
Sumaniai nuo Panevėžio iki Vilniaus zenklai ""gyvūnai ištisai "tad per kiek laiko siūlot pervažiuoti, nevokit ,darykit viršutinius ar požeminius perėjimas juk jus isrovet miškus padarėt kelius tad spręskite dobilai o ne ,važiuokite saugiai.
@Jj Nuo Klaipėdos iki Kauno ir nėra ruožo kad ženklas gyvūnai negaliotu taip išeina automagistralėj galiu važiuoti kad ir ant 30 ka žinau kada koks briedis sugalvos išeit pasivaikščiot.
Jau net gyvunai daugiau teisiu turi nes zmones. Nesvarbu, kad ta nemastanti butybe pati uzsoka ant tako. Tu bauda turi atsibasliuot. Nu einam dydeliais zingsniai i ruskyno ar korejos istatymus.
Važiuojant stebėti krūmus, va čia tai patarimas....
@Senis Gaila, kad nesuvoki. O patarimas teisingas. Jei yra galimybė - niekada nevažiuokit begančiam gyvūnui pro priekį. Jis jus būtinai " pagaus".
Zmones ilgai vairuojantys turetu buti pastebeje, kad pastarieji 3-5 metai keliuose yra zoologijos sodas. Pilnos pakeles ir keliai stirnu/sernu/lapiu ir tt. Realiai nezinau, bet anksciau tikrai nepastebedavau nors vairuodavau labai daug. Tai susidaro klausimas kas per ta laika pasikeite, kad gyvunu populiacija tiek padidejo. Ar nebus susije su medziokles ribojimais ir dar kokiu pertekliniu biurokratiniu isakymu?
Cirkas. Kaip policija nustatys greičio viršijimą? Nuostolius turi padengti gamtos apsauga. Turi užtikrinti kad žvėrys neišeitų į kelią. O mašinas konfiskuota tas kokias užsako ukrainos biurokratai.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų