Rašyti komentarą...
Auksa akcijas tuoj parduodu iš visų Biržų ir nukris dar labiau:)
6648644210574343185.owasp.org
Vokietija rūpinasi savo žmonėmis ir dar plius visais pabėgėleis.Logiškai galvoja.O šita šutvė rūsų valstybės veikia apsoliut be logikos.
@Larisa Vokietija prisikvietė ir kitoms šalims pridovanojo begalę musulmonų pabėgėlių, kuo niekas nesidžiaugia, nes musulmonus reikia išlaikyti. Krikščionims jie dirbti nenori - nori gauti dykai. Merkel politika buvo žalinga visai Europai ir UK tai suprato - spjovė į sąjungą, kurioje sąlygas diktuoja prorusiški valdantieji. Aš sutinku, gerai būtų bendradarbiauti su Rusija, bet ne su tokia, kokia ji yra šiuo metu. Ir manau, kad niekad nepasikeis. Na o JAV tokie pat idiotai, kaip ir rusai. Todėl visai nenuostabu kai kažkur išlenda rusų "ausytės", ten kyšo ir amerikiečių uodegytės.
Svarbu anglosaksam įmonės įtikti nors didžiausius nuostolius turi tik Europa...
Jei išėjus ima lyti,
Rusas kaltas čia, brolyti!
Jei premjeras nupindėjęs,
kaltas rusas niekadėjas.
Jeigu dirbti nėra noro.
Kalti rusiški ofšorai.
Jei sulūžo vonios kranas,
Kaltas rusiškas Ivanas.
Jei alga kaip pas zulusą,
Paieškojęs rasi rusą.
Jeigu pensija mažiausia,
Rusas kaltas kuo tikriausiai!
Ir už karštį. Ir už šaltį,
Tiktai rusą tenka barti.
Ponas Dievas kūrė rusą,
Kad gadintų mūsų tūsą.
Jei ne rusas, ne kaimynas.
Būtų Tatos sausas klynas.
Ir į kelnes jis nedėtų,
Tėviškėlė sužydėtų.
@su meile-konservams Jei komentuoji,
Rusas kaltas..
Jei tu debilas(ė).
Rusas kalatas.
Jei laižai orkams.
Rusas kaltas.
Tai geriau patylėk. Neįdomi mums vatnikų nuomonė.
@su meile-konservams Ar ne peranksti nutraukė gydymą ir išleido? Ką gi, medikai irgi apsirinka. Pastarasis opusas rodo, kad beprotybė vėl progresuoja ir tramdomieji marškiniai nuimti per anksti. Skambink daktarams, kol nepridarei didesnių bėdų ir kitiems ir sau.
Man atrodo mūsų politikams gal vertą truputį sumažinti spaudimą Vokietijai. Svarbiausia kryptis ir suprastimas yra. Nors iš kitos pusės gal tiktų variantas, kai Vokietiją už nupirktias energijos išteklius pervestų pinigus į sąskaitą kokiam nors ES banke, iš kurios lėšas negalima būtų pervesti į Rusiją, bet galima būtų apmokėti Rusijos sandorius dėl maisto, vaistų ir pan. Čia būtų kaip ir Rusijos pinigai.
24 milijardai , ar ne ?Prisižaidė ''išdidūs'' vokiečiai, su draugyste blogio imperijai. O juk dar 1979 JAV prezidentas Reiganas dėl šitų vamzdžių perspėjo . O Vokietijos žalieji aršiai kovojo prieš atomines elektrines .
@Kamantavičius Tik netrieskit dėl vokiečių,nebadaus dėl tų dujų,mažiau reikėjo į subinę ruskiams lyst su tuo vamzdžiu,nes buvo labai protingi tai tegu dabar ir kapstos
@Rima Matosi kad esate sekminga verslininke
@Kamantavičius Nereikia užmiršt, kad "ekologiniai maršai" prieš "baisųjį atomą" ir visi tie judėjimai prieš atominę energetiką buvo sočiai finansuojami iš Gazpromo sąskaitų per visokiausius fondus ir su Putino gauja susijusius asmenis-milijonierius ir "šiaip sąmoningus piliečius". O kur kyšiai politikams? Tegul dabar bonzos iš didžiųjų partijų sumeta gautas Putino "dovanėles" į šalies biudžetą ir Vokietijos nuostoliai bus ženkliai mažesni. Sulauksit? Nee, nieku gyvu, jie lauks, kol atsiras Putinas-2 ir vėl viskas iš pradžių.
Turi sumokėti už Putino subines laižyma.
@Vokietija teisingai sakai

Skaitomiausios naujienos
Į viršų