Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
atėjo į madą pjauti šakas, ant kurių sėdima. Bankai, kaip manot, ką daro tie klientai, kurie dažnai važinėja į šalis, kurioms taikomos JAV sankcijos (o Lietuva čia prie ko???)? Ogi atsidaro sąskaitas tose šalyse, kuriose jūs juos blokuojat. Tai nedidelė dalis jūsų milijoninio pelno, bet vis tiek praplaukia pro šalį vietoj jūsų plačios kišenės.
naudoti kiekvienam šeimos nariui savo, k
naudoti kiekvienam šeimos nariui savo, k
Korteles
reikia baikotuoti lietuvos mafijoziniu bankus kuo greiciau
O kai milijonus bankai plauna saugumo algoritmai neveikia?
Nėra mūsų
Žmonės, Mincienė (LUMINOR) akivaizdžiai MELUOJA. Netikekit nė vienu žodžiu dėl kortelės atblokavimo. 2023 m. Vokietijoje degalinėje tris kartus surinkau netinkamą kodą (dėl savo kaltės) ir luminor kreditinė kortelė buvo užblokuota. Atblokuot nepavyko nė per internetinę bankininkystę. Susikambinus su kažkokia banko persona man buvo paaiškinta, kad aš turiu pasikeisti kortelę. Pateikiu šitą info luminor kortelių turėtojams, būkit budrūs.
man labai idomu,o tai gal uzteks trumpinti tuos papratus zmones,kurie patiki savo lešas bankams,kurie su jais didinasi savo pelna. ir taip prisigrobe milijardu,ir del kazkokio tukstantinio pavedimo blokuoja saskaitas ir reikalauja pasiaskinimokur,kam,uz ka? tai gal jus atsakykiti kur jus musu pinigus paleidinejat ir ka su jais darot,nors esat musu samdomi paslaugos tiekejai. kodel nematot kai yra milijonai pagrobinejami is pensiju fondo o del tukstancio sukeliat problemas atrodo kad mes cia pasaulio pabaiga planuojam. UZTEKS GAL TYCIOČiOTIS IS PPRASTU ŽMONIU,bankai jus!!!
Milijoniniu pervedimu į casino neblokuoja,o jai kažkas bando už vakariene atsiskaityti 100eu tai galima ir užblokuoti kortele,na jo bananu šalis aferoms sukt
Gryni geriausia
Grynais pasiimti geriause
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų