Rašyti komentarą...
turbut esate pensininkė - - - - reikia susiproteti - - - - - kada išeiti , va taip
Kaip pensininkai qali užsidirbt?Jei esi liqonis ir neqali dirbti,išėjus į pensiją atėmė 2qr.invalidumą,o turiu darbo stažą42,5m.o neqaunu net vidutinės p.,,Džiauqiuosi"ORIA SENATVE
@Pensininkė O tai kaip jums galėjo atimti invalidumą? Nesamonė... Išeinant į pensiją reikia iš naujo praeiti med.komisija, ir pateikti dokumentus į NDNT. Ar padavėt?
Labai idomū. Už ką p. Vilija Blinkevičiūtė gauna atlyginimą 6800 tūkst. eurų. / rankas į mėn. O, kitas gyventojas beveik kapeikas 77,53 eurų.
Kaip išgyventi per mėnesį už beveik kapeikas 77,53 euro???? ?
nieko negali suprasti kas čia parašyta, primakaluota
O kad atkreipkite dėmesį į pensininkas kad jie neskurstu
Invalidai laukit kantriai mirties, čia mūsų vyriausybės sprendimas. Vaistams pinigų neužtenka, valgom nukainuotą maistą,kartais nusiperki sugedusį ir pinigai kaip į balą. Žodžiu baisiau ir nebegali būti. Tegu duoda darbo, eisiu ir dirbsiu nors darbingumas tik 30%, bet kad darbingiems nėra darbo. Žodžiu gėda už tokią vyriausybę.
Nesuprasi kas cia dides,sumalta tas pats per ta pati,is vpa viska atskaito sodra nors algos geros buvo,buvau per nestuma biuleteni supleskino viska padalino,ir gaunasi bedarbio pašalpa,ir dar šimtais atskaito, svarbu seimunai gerai gauna
.. Kada pensijos pakelkite?
@Stasė Seimūnai keliasi dvigubai...
Taip sumalta,neina suprasti.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų