Nuo rudens keičiasi dalies vaistinių darbo laikas

Nuo rugsėjo 1 d. vaistinių tinklas „Eurovaistinė“ grįžta iš vasaros režimo ir dalis vaistinių dirbs atnaujintu, klientams įprastu darbo laiku. Keičiasi dviejų dešimčių vaistinių laikai – kurortuose darbo laikas šiek tiek trumpėja, didmiesčiuose – ilgėja. 

Įmonės valdybos pirmininkė Ingrida Damulienė sako, kad bendrovė nuolat prisitaiko prie klientų įpročių. „Vasarą kur kas ilgiau nei įprastai dirbame kurortiniuose miestuose, pasibaigus sezonui derinamės prie klientų srauto ir ilginame darbo laiką ten, kur gyventojams patogu užsukti po darbų. Norime užtikrinti, kad būtiniausi vaistai ir grožio prekės būtų pasiekiamos klientams patogiu metu“, – sako I. Damulienė.

Pasak jos, nuo rudens „Eurovaistinėse“ lieka galioti visos būtinos apsaugos nuo koronaviruso priemonės – dažnesnė vaistinių dezinfekcija, klientai kviečiami laikytis saugaus atstumo, dėvėti apsaugines veido priemones, laikytis tinkamos rankų higienos. Dėl šalyje esančios pandemijos vis dar darbui visą parą neatidaromos pagrindinio vaistinių tinklo vaistinės.

Įmonės komunikacijos vadovė Laura Bielskė dalinasi informacija, kad šiuo metu vaistinėje populiariausios yra priemonės lengvam peršalimui gydyti ar alergijos simptomams palengvinti.

„Kovą tik paskelbus karantiną, jautėsi stipriai išaugęs domėjimasis nereceptiniais vaistais, klientai aktyviai pildėsi namų vaistinėles. Per karantiną vaistų įsigijimas sustojo, į vaistines atvykdavo tik asmenys, kuriems tam tikri medikamentai buvo būtini. Žinoma, tai buvo susiję ir su tuo, kad daugelis apie metą, kai verčiau likti namuose pagalvojo dar iki karantino pradžios. Be to prisiminkime, kad buvo labai sudėtinga patekti pas gydytojus, o karantino metu buvo įvestas reguliavimas, kad įsigyti galima tik vieną nereceptinio vaisto pakuotę“, – sako L. Bielskė.

Karantino metu krepšelyje dažniausiai atsiduriantys vaistai:

Nervų sistemą veikiantys analgetikai.

Vaistai virškinimui gerinti. Virškinimas ir metabolizmas.

Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai.

Raumenų ir skeleto sistemą veikiantys vaistai.

Kvėpavimo sistemą veikiantys vaistai.

Liepą-rugpjūtį dažniausiai įsigyjami šių kategorijų vaistai:

1. Nervų sistemą veikiantys analgetikai.

2. Vaistai virškinimui gerinti.

3. Širdies ir kraujagyslių sistemą veikiantys vaistai.

4. Kvėpavimo sistemą veikiantys vaistai.

5. Raumenų ir skeleto sistemą veikiantys vaistai.

Visų 275 vaistinių tinklui priklausančių filialų darbo laikai skelbiami puslapyje: https://www.apie-eurovaistine.lt/vaistiniu-darbo-laikas/ .


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų