Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Vagiu klanas daro su zmonem ka nori ,nes yra vergove mes neturim jokiu teisiu uz mus viska nusprendzia aferistai kurie is musu gyvena ,geda kokioi salyje gyvenam kur musu teises ar tik ponai viska gali ,o ubagas lieka nuosalyje ir neisgirstas
Nesuprantu kokia jie turi teisę be sutarties įtraukti į kažkokius aferistu fondus,
Senjorė sulaukusi pensijos amziaus
Senjorė sulaukusi pensijos amziaus
Nustokit meluoti kaupiau senatvės pensijai nuo pat pradžios kai tik prasidėjo ta kaupimo nesąmonė. Sukaupta suma vis mažėjo, nes bankai investuoja tuos mūsų sukauptus pinigėlius ir pasirodo ne visada sėkmingai. Išėjau į pensiją, ir ką jūs manote, atsiimti visos sumos niekas neleido, nes taip nutarė valdžia, gaunu dabar kas mėnesį apie 40 eur iš tos sukauptos pensijis. Mekas tos visos skaičiuoklės kurios apskaičiuoja kad gausite 60 - 70 eur kas mėn.
Nuoširdžiai patariu kaupti namuose kad ir stiklainyje, bet nepasiduoti melui ir apgaulėms kad jys sukaupsite senatvei
Įstatymuose numatyti privalomi darbo užmokesčio mokesčio GPM ir Sodrai. Atskaičius privalomus mokesčius likę pinigai yra žmogaus asmeniniai. Labai įdomu ar yra LT Konstitucijoj toks straipsnis kuris suteikia valstybei teisę atimti priverstinai dalį žmogaus (nepadariusio jokio nusikaltimo) sąžiningai uždirbtų pinigų. Tikriausiai kad tokio straipsnio NĖRA. Kodėl LT priimami tokie absurdiški įstatymai, kuriais remiantis valstybė, motyvuodama tuo, kad rūpinasi
žmonių senatve, oficialiai vagia iš žmonių. Stepukonio veiksmai puikiai įrodė, kad valstybė oficialiai pavogtų pinigų nesugeba tinkamai saugot. Tai kodėl oficialiai vagiama?
Čia yra tragedija 2 pakopa!!
Koks gali būti priverstinis kaupimas!kas čia per viduramziai!Briedų Briedas
ar Lietuvoje yra kokie nors saugos standartai darbe? ar aplamai Lietuvoje yra standartai ar standartu institutas atsakingas uz tai?
@apgailetina Dirbk uz minimuma va tavo standartas
Finansinė piramydė iš kurios mums naudos nebus, o išeit iš jos jokių šansų.
Kaip manote, JAV, demokratijos ir ekonomines geroves bastione, kokio dydzio senatves pensija, uztikrinama valstybes?------
Parasiau,ne jokios reakcijos,vien sklaidymaisi,mane apgavo,ten kazkur taip gerai,mes paskutiniai,isisplauk durna galva,persisviesk smegenis.O kai klausi dalyko,kuris paaiskintu,kad stebuklu nera,nes jei kazkur gaunama penkiskart daugiau,busto kvadratas kainuoja 15 sykiu daugiau(Monaco,Luxembourg,Swiss ir uztektu dar pavardyti),o kad ten neperkamos kiaulienos "sasyskos" mazdaug musu kainos,tai ne stebuklo pozymis,tai paparsta rinka.
Tai ar neatsiras norinciu zinoti del USA valstybes uztikrinamos senatves pensijos?
@Ima (kartoju) Negausi jokiu protingu atsakymu ,nes cia pagrinde komentuoja neadekvatus runkeliai .Viskas jiems blogai ,verkia ir verkia ,bet sitas runkelynas per paskutinius 10 metu nieko geriau nepadares gyvena jau svajoniu gyvenimus .kaip sakoma ,,obzileli ,,. bet vistiek verkia .
Bet zavodiniu runkeliu pasaka jau baigesi .nebetaskys neuzdirbtu ,bet avansu gautu pinigu .daug kas sedes prie konteinerio .
Euras tai ne doleris ar svaro sterlingaspriprato Lietuvei prie galingos valiutos ir gyventi blogai ir pinigų per dauk
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų