Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Kiek toks VMI ,, administravimas" kainuoja. Pakankamai daug.. - ir gal net tie milijonai- neatsiperka.. Bet kai ,, valdžiažmogiai" tokius čekiukų kiekius nešė.. Į tą patį auto pylė dyzelį ; benziną po 20 xdienije.. Tai sakykit - kokie mokesčiai gali patenkinti tokius apetitus..?? O kodėl VMI nepažiūrėjus.. kur tie mokesčiai keliauja.. ??
Kodėl 2,turi būti 4 auto
Kodėl 2,turi būti 4 auto
"Tokiu atveju kyla klausimas: kodėl du „Porsche“ automobiliai?"
Visi verslininkai Lietuvoje aferistai - žiūri kaip apgauti ,valstybę, darbuotojus, žmoną, vyrą. Vagių gauja su kostiumais.
Jei neįmanoma atskirti verslo ir privačių išlaidų, būtina naikinti visas PVM lengvatas visiems. Dar atsisakyti mokesčių skirtumų dirbantiems pagal skirtingas darbo sutartis. Užsiimantiems nelegalia prekyba ar kitą nelegalia veikla panaikinti bet kokias socialinės išmokas visam laikui. Nes dabar dauguma verslininkų amžinai "remtini", prekiautojai kontrabanda ir narkotikais susirenka visas socialines išmokas ir visą gyvenimą jokių mokesčių nemoka. Vaiko pinigai privalo būti grąžinami nuo sumokėtų mokesčių. Jei jie nemokami, grąžinti irgi nebus ką.
tokie veslininkai nori turėti samdomų darbuotojų, turėtų baigti kokių metų kursą apie etiką, kultūrą, požiūrį į zmones, psichologiją, empatiją ir kitus panašius dalykus. dabar ten pusė molių su savo samdomais puskvailiais, bemoksliais direktoriais. tokie visada žiūrės ir norės rusiškos ,,tvarkos,,. gėda, vargšai, dvasios ubagai. paprastas žmogus turi išgyventi iš tos žeminančios algos, o čia blt , net pastai nesukrapšto iš savų. naikinkit visokias lengvatas sovietines ir gynybos mokestis per visus ,net nesijaus
iš kur paimt gynybos mokesčiui.
tai laikas nustot taikyt pvm lengvata, kad negaletu susigrazint, turi pirkti be lengvatu, o jei nori lengvatu tai tegul irodo kaip calvin clein triusikai pagerins imones veikla.
@o Radus tokiu pazeidimu min 5 metus naikint pvm susigrazinima. Uz pirma karta. Antra jart pakliuvus visam laikui naikint susigrazinimus. Ir lai buna tokie istatymai. Jei ir neliks nusizengeliu. Prevencijai tada.
Saunuoliai, kam neisnaudoti sitos skyletos mokesciu sistemos? Pirma tegul ziuri kaip svaistomos lesos o poto dairosi i kitu reikalus
Gal pirmiau susitvarkykit su viešaisiais finansais, neprotingu ir neproporcingu pinigų taškymu gatvių siaurinimui, prieš kelis metus paklotų gatvių ardymui ir perdarinėjimui, kvitukams už benzina, dyzelį tam pačiam automobiliui ir kitom nesamonėm, kurių joks proto turintis verslas niekada nedarytų.
Jeigu imone ant kiekvienos auto pristatytu tiek cekiuku.., kaip savivaldybiu nariai?.. kaip reaguotu vmi?..
Bivalves viename restorane.. tai mano suniui dave sunisku skaniuku ir vandens.. tikiuosi tas restoranas ta suniuku maista isirase I islaidas.. Terariuma imoneje pateisinciau.. jeigu jis imoneje butu.. Megoje rykliai kazkaip plaukiojo.. Ar vmi kilo klausimu.. kur tie rykliai.. ir zuvu maistas..?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų