Rašyti komentarą...
Tokiu atveju, reikia keisti pačią konstituciją, kurioje aiškiai parašyta, kad žmonių turtas neliečiamas. Ką tai reiškia? Kad nei mintimis nei žodžiais, nei darbais niekas neturi teisės turėti bet kokios naudos iš žmogaus nuosavybės be jo sutikimo. Dabar yra siūloma - žinai brangusis, jei tavo turtas tiek ir tiek kainuoja, nulupk ir atnešk i vmi katilą puse vonios plytelių, arba atiduok kasmet savo auto. Nesvarbu kaip tą reketą mes pavadinsime- mokesčiu ar tai duoklė, visa tai esmės nekeičia
Saunu pakratys NT turto susigrobsciusius lietuvius
@Saunu Tikras lietuvis.
Gerai , jei turi 300 kvadrat metrų , tai ir mokėk daugiau , taukaskūri buržujau. Jei nuomoji 5 butus , tai ir mokėk , storapilvi. Lašinius augint tai turi pinihų !!!!!
Jie gi nezino ka daryt su virsbiudzetiniu surinktu... maza dar =)))
Vien maistas brango 2kart surinkta pvm 2 kart daugiau apie akcizus pakalbam? Kur pinigai??? Kelem atlyginimus tik idomu kam?
Bubilius dar svajoja apie 2 kadencija kemokratu =D
Dabar metas mažinti mokestinę naštą, o ne didinti. Žmonės galo su galu tuoj nesudurs dėl kainų šuolio. Atlyginimai auga tik dirbantiems už min. ir valdžiagyviams.
MOKESCIAMS-----NE !!!
Mokesciams NE
@Jole o aš mokėjau ir mokėsiu
Ir kur tuos pinigus des?
Turejom viena didziausiu biudzetu, nemokai skolinomes. Ka nuveikem? Armonautas milijardus ismete...
Atidavem el. Keliems oligarchams =)))
Ir jus rinkit patriotus i valdzia!
@Hate Kur , kur-------NARKOMANAM kambarius statysime, kad be STRESO susileistu DOZE, kavytes, arbateles isgertu--atsipalaiduotu !!!
Tik valstybės priešas gali tokius mokesčius siūlyti - infliacija pati didžiausia Europos sąjungoje, ECB kelia palūkanas paskoloms, dėl ko kyla paskolų dydžiui asmenims, kurie pasiėmė paskolas butams ar individualiems namams pasistatyti (tai daugiausia jaunos šeimos), pridėtinės vertės mokesčiai jau sumokėti, perkant statybines medžiagas ir statybų paslaugas, šldymas, elektra ir maistas brangsta dvigubai, trigubai, o čia dar siūlo papildomą mokestį mokėti. Jeigu taip bus daroma, tai iš Lietuvos visas jaunimas (ir ne tik) emigruos.
Beje, pats Šimkus daugiau kaip dešimt tūkstančių gauna atlyginimą, kaip ir jo pavaduotojai ar kiti Lietuvos banko darbuotojai. Bet tokios fantazijos reikia šiam asmeniui tikrai pavydėti. Kas jį ir paskyrė LB vadovu?
@Šimkui Ircia viskas kad dar keli oligarchai susipirktu pigiai is bankrutavusiu lietuviu =)))
Į viršų