„Novaturas“ jau grąžino keliautojams per 9,3 mln. eurų

Vienas didžiausių kelionių organizatorių Baltijos šalyse „Novaturas“ baigia atsiskaityti su keliautojais už pernai neįvykusias keliones – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje jau grąžinta per 9,3 mln. eurų, pranešė bendrovė. 

Lietuvos keliautojams grąžinta 4 mln. eurų – 98 proc. visų klientų sumokėtų pinigų. Latvijoje ir Estijoje atsiskaitymai baigti – grąžinta atitinkamai 1,4 mln. ir 3,9 mln. eurų. Pasak bendrovės, kovo pradžioje pinigai pasieks paskutinius keliautojus. 

„Kol kas dėl pinigų grąžinimo prašymuose ar rezervacijų formose pateiktų netikslių duomenų pinigai dar nėra grąžinti už 160 rezervacijų. Šiuos netikslumus aiškinamės su paraiškas pateikusiais keliautojais ir netrukus pinigai bus sumokėti“, – pranešime sakė „Novaturo“ grupės vadovė Audronė Keinytė.

„Novaturo“ teigimu, paspartinti pinigų grąžinimą ji galėjo po to, kai sausį susitarė su Ekonomikos ir inovacijų ministerija bei „Invega“ dėl papildomos lengvatinės daugiau nei 1 mln. eurų paskolos. 

Be to, valstybės valdomas Pagalbos verslui fondas išpirks 10 mln. eurų vertės „Novaturo“ obligacijų – susitarimą su Valstybės investicijų valdymo agentūra (VIVA) bendrovės valdyba patvirtino vasario viduryje. Tačiau obligacijos dar nėra išleistos. 

„Novaturas“ 2020-aisiais metais patyrė 4,49 mln. eurų grynojo nuostolio, jos pajamos sumenko 82 proc. iki 33,1 mln. eurų, o klientų skaičius – 84 proc.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų