Rašyti komentarą...
nesuprantu ka turi bendro automobilio tchninis stovis ir vaistinele.
Brangieji negalvokit,kad ministeris toks durnas, opozocija padraske uzpakaly, cia vel vyriausybe braska, vel covido nauja atmaina artinasi, gali tekti ilgai ir neissilaikyti, tai nors su vaistinelemis pasipelnyti nusprende.
Labai įdomu,naujų rinkinių vaistinėse nėra,o reikalavimai jas turėti.kažkaip viskas vyksta atbulai
Sveiki,pamėginau nupirkti naują vaistinėlę,NĖRA,niekur,Sako nesikeite vaistinėlės turinys jau 18 metų,tai ėme ir pakeitė vaistinelės turinį per mėnesį,kas po Naujų metu praeidinės apžiurą,be tos vaistinėlės,nepatvirtins leidimo,kaip bus tada,ir pinigelių palups nerealiai.Įdomu sužinoti butu vaistinėliu sudetis Vokietijoje,Prancuzijoje,toje pačioje Lenkijoje,
@Dangis Vaistinėlės turinį pakeitė ponas Veryga, tik niekas nesugebėjo prigaminti papildomų aksesuarų per metus laiko.
Dar reikėtū skalpelio, atlikti operaciją
Dar reikėtū skalpelio, atlikti operaciją
Dar reikėtų skalpelio, atlikti operaciją vietoje
o kodel tik lietuvoje o latvijoje netiks vaistineles sudetis ir bauda durniu laivo kliedesiai
Paskaičius visus komentarus valdžios atstovai nuspręs kad kiekvienas vairuotojas prie naujos vaistinėlės privalo turėti dokumentą, įrodanti jog moki naudotis visais ęsančiais vaistais ir priemonėmis. O dokumentui gauti reiks kursų, kaip ir pirmos pagalbos, kurie kainuos. Štai dar vienas būdas pasipinigauti. Ir nenustebčiau tai sužinojęs. Čia gyvenimas neprognozuojamas.
Tai tiek metu tiko ir kitose šalyse tinka o Lietuva isskirtine??? Tai jei atvaziuoja uzsienietis ir jam reik pirma begt ieskot vaistines,kad vaistinele pasikeiat,gal far ivaziavus reik ir ora padangose pasikeist
Turiu iš vištų plunksnu pagalvę pirmajai pagalbai ir adijalą mažai naudota tik senokas. Gal kam reikia pirmai pagalbai paguldyti nukentėjusiji ar narkomaną.
milijona is 50 ir gauni 50 milijonu seimo vagys pasikels algas
Į viršų