Rašyti komentarą...
Jeigu gyvenime nors viena diena esi dirbes pagal verslo liudijima tai jau nurasytas,paramos negausi ,gali nors simta metu but bedarbis ,nors ir turi ideja ir nora tik lesu truksta,labai garsiai sneka ,bet kai isigilini zmoniu rusiavimas ir eiline tuscia reklama
Nenori dirbti todėl,kad atprato žmoėš dirbti,kaltos bedarbio pašalpos.Dar dasidėjo pandemija.Kam dirbt,jei moka 265e.ir dar už dyka.
Ar zurnalistas rasantis straipsni susipazino su subsidijos skyrimo ir isteigtam zmogui ismoku mokejimo tvarka,jeigu taip,tai reikia ir ivardinti,kad subsidija vietai ikurti gauna darbdavys sutikes priimti i darba neigalu asmeni, o atlyginima uz atlikta darba darbdavys moka,bet nedaugiau kaip privaloma minimuma.O KAIP BAIGIASI SUBSIDIJOS SUTARTIES DATA,TAI ASMUO PALIEKAMAS DAR KOKIAM MENESIUI IR PO TO ATLEIDZIAMAS IS darbo,nes darbdaviui nepelninga laikyti toki darbuotoja kurio neremia UT.Taip ir tipo pasiekiamas toks rezultatas,tik nauda tai darbdaviui o ne zmogui,eilinis pinigu plovimas.Kur veikusios neigaliuju imones ir iv,valstybes organizacijos,kurios buvo tarybiniais laikais idarbinti simtai zmoniu pagal veikiancius istatymus.
Man 41 metai, noriu dirbti. Kuo galite padeti?
Ko jus cia verkiat, tai jei nepatinka alga galvokit nisa ir kurkit projekta, jei savu lesu 0 tam ir skirta si atranka.
Geram tinginiui viskas maiso ir trugdo, viskas negerai...
Labai gera iniciatyva, visi tie, kam nepatinka dirbti uz "grasius" gali susikurti sau darbo vieta ir uzsidirbti milijonus. Deja realybe tokia jog, kai tenka kiekviena centa uzsidirbti patiems, supranta kad tas MMA nera taip jau mazain ir kad norint net ji uzsidirbti reikia arti.
Peie ko aukštas mokslas? Pas mus jau kas antras jaunias ūmogus baigęs aukštą( to europoj niekyr nėra), tušti popieriniai diplomai. Ir baigę aukštą dirba pravieniškėse prižiūrėtojais su nuliu intelekto. Geriau nekalbėkit apie tuos aukštus. Pasaulį senai išplitę specializuoti kursai. O pas mus propaguoja jaunų žmonių suolų trynimą
Nemąsto visai- jei darbdaviai ima reikalauti testuotis kas 48val už savo pinigus, greit pusę Lietuvos bus be darbo. Algos juokingos. Taip nebyliai žmonės maištauja prieš darbdavių išnaudojimą.
@Valdžia Užtat reikia vakcinuotis.
Nagi bandžiau. Paske spyga tau o ne pinigai įkurti darbo vieta.
@Svecias Reikia įrodyti, kad moki ir tikrai dirbsi pagal kažkokia profesiją, sukursi darbo vietų, o ne pasiėmiau 20 štukų ir guliu po palmėm.
Keistas amžiaus cenzas iki 29m. ir nuo 45m., o kiti gal irgi norėtu pasinaudoti šiuo pasiūlymu...
Į viršų