Rašyti komentarą...
Sakot duodat ispejima pries nurasant. Jokio ispejimo negavau niekada. O atsidarius nauja Revolut saskaita is karto nugreze 2700 euru i minusa. 3 metus isstovejo kol pradingo.
Dirbu 1,5 etato. Turejau darverslo liudijimą. PSD atskaičiavo 3 kartus. Darant tyrimus dėl lėtinės ligos stebėjimo ir norint gauti siuntimą į 2 lygio gydymo istaigą uz tyrimus susimokėjau virš 30 eurų. Nuvaziavus konsultacijai į 2 lygio gydymo istaigą gydytoja paskirė persidaryti yyrimus, nes Antėjos daryti tyrimai nekelia pasitikėjimo. Būtų juokinga jei nebūtų graudu
Ir mokama, kad KGB archyvai neisslaptinti. Todėl kelių į vakarus dar nėra, todel 30 metu, dar valdo LT buvę kgbistai.
niekur nedirba, nevykdo jokios ekonominės veiklos, nesimoko ir nėra draudžiami valstybės lėšomis.Tai iš ko jiems mokėti. Valstybė nesirūpina savo piliečių gerovę. Ar pažiūrėjo kodėl jie nemoka. Kokios problemos? Nerūpi savi žmonės.
Neteisingai nuskaiciavus po triju menesiu grazino, bet uz registru centro pagalba 1,96 e nebegrazina jau 6 metai
@Nori pralobt Man negrazina 155 euru uz PLAIS palaikymo mokesti ir anstolio mokescius uz 4 metus
Jėzus paskelbė, kad duona yra kūnas (gėris), o vynas tai kraujas (blogis), kuris atrodo taip, kaip rašė daktaras V. Kudirka: - Alkoholis yra nuodas, nuo kurio moterys tankiai persileidžia arba tampa visai bevaisėmis, bet iki to laiko vis da spėja pagimdyti išgamą kokį, idiotą ar galvažudį.
@BLAIVININKAS Daugiau tau nebepilsim
nemoku to jūsų psd. įdomu mano "skolą" nuskaitys nuo landsbergio ar nuo šikmonytės, o gal nusidulkinusio sąskaitų?
Tik Lietuvoje yra įteisintas valstybinis reketas - psd mokestis... Jei gyventojas nedirba - jam vis tiek kaupiasi skola už psd, nors jokiomios gydymo paslaugomis nesinaudojo... Ar gi tai ne absurdas? O bankų ir valdžios savivalė, gyventojų terorizavimas pasisavinant jų uždirbtus pinigus yra tiesiog baisu. Taip neturėtų būti civilizuotoje šalyje. Ar mūsų šalis pamažu virsta į Šiaurės Korėją?
@Andrius Nesąmonių nesąmonę surašei!
@Andrius Jau pavirto
Geras Valdininkas. - Padviesies Valdininkas .... .
Ar durnių skriaudžia.... Bažnyčioja ... .
@Klopčiukas važnyčioja, važnyčioja

Skaitomiausios naujienos
Į viršų