Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
O kada Lidle bus galima gauti nuolaidą neturint išmanaus telefono
tos prekybinių centrų atstovės ,,šūdą mala". Ir arkliui aišku, kad prekių pakuočių svoriai mažinami, o kainos lieka tos pačios, ar net nežymiai padidėjusios. Prancūzai rūpinasi savo žmonėmis, tai ne mūsų konservatpyderliberalai. Jiems , dabar, svarbiausia pastatyti savus į atsakingus postus, nes numano, kad bus nušvilpti ateinančiuose rinkimuose.
VERGAI NUŽEMINTIEJI,HALOPAI GIME AR DAR KIE PATEMPSIT
NES KAPINYNUOSE NERA VIETU.LAIDOJA AUKŠTAIS.KAPINES PARKAIS VIRTO.KAIP MIELA RAMU PASIVAIKSČIOTI.TIK NEŽIUREKOT IN DATAS.BUS ŠOKAS.IR TAIP EDAT JAU ŠUDUS,ATLIEKAS.DABAR GITANA JUSU SEKTOS VADAS 10MT.ATIDUOS KAHOLAMS 25%LT BIUDŽETO BABKES.O KIEK MILONU IR...MILIJARDU IŠ PIZDI NA.JUS NE NESUSAPNUOSIT.NE NE NE JUS JUOS IŠRINKOT.JUS TIKIT KAD IŠRENKAD JUOS...NE.NE KLOUNAI.JIE PATYS SAVE IŠSIRENKA.TAI JAU PER TIEK MT.AKIVAIZDU
BRUDAS BAISIAU BRUDO=JUS TRAŠOS ŽEMEI.RYT BUS GERIAU PORYT VIRVUKES KAS KA TIRIT PANAUDOKIT..BY NIS SU JUM.
Būtu gerai, jei "kilogramo kaina" būtų rašome ne mažesniu šriftu - už "vieneto kainą". Ir problema dingtų...
Kaip LT sparčiai auga kainos ir jų net akivaizdžiai niekas nekontroliuoja, pvz Kėdainių majonezas "Be konservantų" per savaitę iš 1,79 eur.sugebėjo pabrangti į 3,59 eur.Tai net nereikėjo ir pakuotės keisti.O apie paslėptus kiekius nėr ką kalbėti.Beveik kiekvienoje prekių grupėje yra "susitraukę" pakuotės, o kainos net pakilę!!!Ar pas mus iš viso kas nors kontroliuoja prekybos centrų savivalę?
@Man ir taip įdomu Ir kaipgi tos kainos turėtų būti kontroliuojamos? Šimonytė paskalbų nutarimą, kad majonezas turi kainuoti daugiausiai 2,99?
Rinkos ekonomikoje kaina reguliuoja rinka. Mes irgi šitą majoneza pirkdavom, bet vakar pasirinkau kitos firmos produktą, didsnėje pakuotėje, irgi be konservantų ir žymiai pigiau.
Ko jus norit is prekybininku turgaus bobutes irgi kaip uzlenke kainas tai nežinai kur bėgti į kuri prekybcentri ir visi turginiai reikia viskas ekologiška viskas is pirmu ranku
Man tai pofik kaip vadinasi angliškai,jus parašykit kaip vadinasi arabiškai ar rusiškai kodėl viskas kaip vadinasi angliskai
Šiaip šitas veiksmas liaudyje vadinamas, vagystė. Dar ne tiek daug laiko praėjo, kai pardavėja nedasverdavo, o imdavo pilną sumą, tai pagautai pardavėjai keldavo baudžiamąją bylą, būdavo ir turtą konfiskuoja. Bet kai dabar ,,sąžiningas verslas'' vykdomas didžiuosiuose prekybos centruose, jie diktuoja sąlygas, užsakinėja pakuotes , tai nustatinėja ir kiekius, ir kainas. O kad kas ką keistųsi, nesitikėkite, nes jie ir partijas remia prieš kiekvienus rinkimus, kai kuriems ir žiniasklaida priklauso. Tai kaip sakoma kas moka, tas ir muziką užsako.
varo į nevilti matomai dėl antkainių, o prekybininkai dėl eilinio godumo. Metai persirito į kitą pusę, bijoma, kad Numa ir panašūs į jį, nepasieks dar vieno geidžiamo milijardo.
Rašo kad 0,9 l gerai pasižiūrėkt ant etikečių 0,9 kg . Nauja gamintojų išmonė , taip kad pakelio viduje 0,8 litro ir vienas šaukštas . Patarimas, skaitykit kas parašyta o ne žiūrėkit į skaičius.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų