Rašyti komentarą...
Visur Lidle labai apgaudinėja, reikia atidžiai stebėti, nes kai parėjus patikrini čekį, tai dažnai randi ne tą kainą, kuri buvo nurodyta
Tas lidlas pastoviai makles daro kad žmonės apgauti. Reikėtų Šurajevo pas juos pasiųsti.
nu cia visose parduotuvese kainas maiso kad tik isdurti ta varksa pirkeja
Cia bendras viso Lidl planas, Olandijoj, Svedijoj ir Belgijoj esu susidures su tokia pat situacija.
Ypač nesuptantu sudėliotų kainų prie pomidorų,buvau susidūrusi kaina viena prie pomidorų,kasoje muša visai kitą.
Jie visada taip teisinasi,nenori tokia kaina atiduosim pinigus,bet kainos nekeičia.Kartą rašiau tiesiai į Lidl jokio atsako.
Dar ir kiaulienos mėsa pardavinėja kuiliu smirdančia ,kiek ieškojau teisybės,bet neradau jie teigia kad mėsa gera nepagedusi valgyk ir džiaukis,turejau išmest ir nieko neatlygino.patys tokia tegul ėda.
Fašistini rezima propaguotuju tinklui sakom:
Tai ne pirma dešimtis kartų. Bet vis gaila laiko, tai ir susimoki brangiau...
Man dar nepatinka ju sistema, tipo LDL kortele telefone.Jei nori greiciau apsipirkti ,tai turi dar kuistis telefone.O paskui pasirodo jokios naudos is ju tos telef. korteles.....Privalai parduotuveje dirbti su telef.,ieskoti tu prekiu,kurioms su ldl telefonine kortele pigiau gali nusipirkti.Absurdas.Pensininkams is vis tai neimanoma,jei neturi ismaniojo.Kazkoks pasityciojimas!Tur but ,vyksta sekimo apskaita,o ne nuolaida.Maksimoj , Norfoj nors kaupiasi kapeikos.O cia tik vaidina ,kad yra LDL kortele
@Klaipeda ,prekes, kurias siulo uz kuponus apskritai niekada neperku, nes slamstmaistis… O ananasas supuves , bulves neva ukininko 1 klase, o viduje juodos, nitratu padauginta..

Skaitomiausios naujienos
Į viršų